Jak to działa
Przejdź do gry Rust (B2P)
Rust (B2P)
5.0 1 862 0
01.08.2017

Czy warto zakupić Rust?

Rust to gra we wczesnym dostępie z gatunku "Survival", co oznacza, że musimy przetrwać, w tym wypadku w świecie postapokaliptycznym. Głównym założeniem gry raczej jest gra w grupie, jeżeli chcesz grać sam to będzie ci bardzo ciężko lub wybierzesz serwer dla graczy solo z serwerów nieoficjalnych. W grze musisz zbudować bazę, zbierać materiały, części i w końcu walczyć z innymi graczami oraz "rajdowac' ich bazy. Mianowicie przy użyciu ładunków wybuchowych wysadzać kolejne ściany/drzwi aby dostać się do ich magazynu. Aby zdobyć części musimy udać się do budynków/placówek które przetrwały wojnę nuklearną. Na ich terenie zazwyczaj jest wysokie promieniowanie, i można tam wejść będąc ubranym w skafander lub zaawansowane ubrania. Niektóre części wypadają też z beczek, które pojawiają się wzdłuż dróg/lini energetycznych, a także we wcześniej wspomnianych placówkach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak wiadomo gry z wczesnym dostępem mają słabą optymalizacje i na słabszych komputerach raczej się w owe gry nie pogra. Rust ostatnimi czasy został nawet dobrze z optymalizowany i działa nawet na słabszych komputerach, więc w tym przypadku nie jest to wielki problem, lecz jeśli masz słabszy komputer, to musisz uważać, bo w każdy czwartek są aktualizacje, a w każdy pierwszy czwartek miesiąca są duże aktualizacje, po każdej nich optymalizacja może się pogorszyć co by w tym przypadku oznaczało duże lagi. Kolejnym aspektem jest pamięć ram, według niektórych 12 GB pamięci ram to minimum, w moim przypadku mam 8 GB pamięci ram i na średnik ustawieniach mam 30-40 FPS i nie narzekam. Poważnym aspektem jest jednak to jak długo ładuje się gra, dysk SSD bardzo ułatwia sprawę, bo z około 10 min ładowania skraca się do około 2-3 min.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moja opinia na temat tej gry jest bardzo pozytywna, ponieważ mimo przegranych 1500 godzin w tę grę nadal mam ochotę w nią pograć, w szczególności w grupie dlatego, że samemu ciężko jest coś osiągnąć, a jeśli nawet uda ci się to zaraz "zrajduje" cię ekipa pięcioosobowa i tyle będzie z osiągnięcia czegoś, we dwójkę lub trójkę już można zrobić dużo więc polecam kupić grę z kimś. Ważną rolę grają też co tygodniowe aktualizacje do gry, które cały czas dodają coś ciekawego i naprawdę widać, że twórcy dają z siebie wszystko i przede wszystkim słuchają co mają do powiedzenia gracze. Jeżeli coś się graczom nie podoba to zostaje to zmienione. Dobrym przykładem jest to, że na początku był tak zwany "Blueprint" system. Polegał on na tym, że z beczek wypadały fragmenty planów, które można było odkryć i nauczyć się wytwarzania nowego przedmiotu. Następnie był "EXP" system i jak sama nazwa wskazuje zdobywaliśmy doświadczenia za które odblokowywaliśmy przedmioty. I w końcu mamy "Component" system który już opisałem wyżej.
Kończąc, szczerze polecam grę bo jest warta swojej ceny.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MrFight

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
4

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
5

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
6

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
7

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
8

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
9

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
10

World of Tanks Pershing, zapomniany przez wszystkich czołg

Recenzja ChUcKxPoMpA
Chat