Jak to działa
Przejdź do gry Rust (B2P)
Rust (B2P)
5.0 1 1883 0
01.08.2017

Czy warto zakupić Rust?

Rust to gra we wczesnym dostępie z gatunku "Survival", co oznacza, że musimy przetrwać, w tym wypadku w świecie postapokaliptycznym. Głównym założeniem gry raczej jest gra w grupie, jeżeli chcesz grać sam to będzie ci bardzo ciężko lub wybierzesz serwer dla graczy solo z serwerów nieoficjalnych. W grze musisz zbudować bazę, zbierać materiały, części i w końcu walczyć z innymi graczami oraz "rajdowac' ich bazy. Mianowicie przy użyciu ładunków wybuchowych wysadzać kolejne ściany/drzwi aby dostać się do ich magazynu. Aby zdobyć części musimy udać się do budynków/placówek które przetrwały wojnę nuklearną. Na ich terenie zazwyczaj jest wysokie promieniowanie, i można tam wejść będąc ubranym w skafander lub zaawansowane ubrania. Niektóre części wypadają też z beczek, które pojawiają się wzdłuż dróg/lini energetycznych, a także we wcześniej wspomnianych placówkach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak wiadomo gry z wczesnym dostępem mają słabą optymalizacje i na słabszych komputerach raczej się w owe gry nie pogra. Rust ostatnimi czasy został nawet dobrze z optymalizowany i działa nawet na słabszych komputerach, więc w tym przypadku nie jest to wielki problem, lecz jeśli masz słabszy komputer, to musisz uważać, bo w każdy czwartek są aktualizacje, a w każdy pierwszy czwartek miesiąca są duże aktualizacje, po każdej nich optymalizacja może się pogorszyć co by w tym przypadku oznaczało duże lagi. Kolejnym aspektem jest pamięć ram, według niektórych 12 GB pamięci ram to minimum, w moim przypadku mam 8 GB pamięci ram i na średnik ustawieniach mam 30-40 FPS i nie narzekam. Poważnym aspektem jest jednak to jak długo ładuje się gra, dysk SSD bardzo ułatwia sprawę, bo z około 10 min ładowania skraca się do około 2-3 min.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moja opinia na temat tej gry jest bardzo pozytywna, ponieważ mimo przegranych 1500 godzin w tę grę nadal mam ochotę w nią pograć, w szczególności w grupie dlatego, że samemu ciężko jest coś osiągnąć, a jeśli nawet uda ci się to zaraz "zrajduje" cię ekipa pięcioosobowa i tyle będzie z osiągnięcia czegoś, we dwójkę lub trójkę już można zrobić dużo więc polecam kupić grę z kimś. Ważną rolę grają też co tygodniowe aktualizacje do gry, które cały czas dodają coś ciekawego i naprawdę widać, że twórcy dają z siebie wszystko i przede wszystkim słuchają co mają do powiedzenia gracze. Jeżeli coś się graczom nie podoba to zostaje to zmienione. Dobrym przykładem jest to, że na początku był tak zwany "Blueprint" system. Polegał on na tym, że z beczek wypadały fragmenty planów, które można było odkryć i nauczyć się wytwarzania nowego przedmiotu. Następnie był "EXP" system i jak sama nazwa wskazuje zdobywaliśmy doświadczenia za które odblokowywaliśmy przedmioty. I w końcu mamy "Component" system który już opisałem wyżej.
Kończąc, szczerze polecam grę bo jest warta swojej ceny.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MrFight

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Recenzja mat2mar
3

DOTA 2 Wszystko zaczęło się od prostej mapki z Warcrafta III – teraz gatunek gier Dota to wielomilionowe rzesze graczy. Najnowsze dziecko Valve to strategia kompletna i znakomita, nie mam, co do tego żadnych

Recenzja knur26
4

MovieStarPlanet MSP Szybki sposób na fame!

Poradnik KiriKola200
5

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
6

Zielone Imperium informacje o grze - Zielone imperium

Poradnik Duman1222
7

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
8

Minecraft Moja opinia o grze Minecraft

Recenzja Baldi191
9

Apex Legends Apex Legends - Moja Opinia oraz recenzja

Recenzja Kejzer17
10

Enlisted - Nowa gra od Ganji

Recenzja TurboBagiety
Chat