Jak to działa

Shaiya

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Shaiya

Wyrusz do świata Teos zamieszkanego przez rasy Smoków, Nordeinów oraz Dumainasów i przywróć dawny porządek! Kraina stworzona przez boginię Etain stała się pożądanym kąskiem pośród jej zbuntowanych podwładnych. Śmierć bogini dała początek zaciekłej walce innych bóstw o kontrolę nad Teos. Bezpański świat targany wewnętrznymi waśniami dodatkowo nękany przez demoniczne bestie potrzebuje wsparcia bohaterów.

Opowiedz się za jedną z frakcji - Alliance of Light lub Union of Fury, aby nadać historii zupełnie inny bieg. Stwórz swojego herosa oraz wybierz mu jedną z profesji. Dołączając do Elfów możesz korzystać z ich zwinności, magicznych talentów lub ataków dystansowych. Ludzie cechują się godną pochwały siłą, wytrwałością oraz magicznymi zdolnościami bojowymi. Union of Fury reprezentuje podobne sylwetki bohaterów, które różni paleta umiejętności.

Poza epicką narracją gra dysponuje szerokim zakresem możliwości. Znajdź kompanów i wyrusz na ekscytujące raidy, zwieńczone wymagającą walką z bossem. Stań oko w oko z innymi graczami, aby awansować w systemie rang. Zdobądź błogosławieństwo bogini! Ekscytująca bitwa, w której może wziąć udział aż 1000 graczy to nie tylk spektakularna scena walki, ale i legendarne widowisko. Wygrana frakcja może cieszyć się zarówno chwałą jak i profitami płynącymi od Etain.

pełny opis gry
Screeny
Shaiya screenshot1 Shaiya screenshot2 Shaiya screenshot3 Shaiya screenshot4 Shaiya screenshot5 Shaiya screenshot6 Shaiya screenshot7 Shaiya screenshot8 Shaiya screenshot9 Shaiya screenshot10
Video

Shaiya wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Pentium 4 or AMD Athlon XP, at 1.5 GHz
 • 512 MB
 • GeForce FX or ATI Radeon 9600
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat