Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
2.3 3 1236 0
10.02.2018

Jak grać bez wydawania na grzyby?

Gra Shakes & Fidget jest jedną z typu pay to win, niestety bez kilku setek grzybów (waluta gry) nie będziemy w stanie ugrać topki w krótkim czasie po rozpoczęciu rozgrywki na nowym serwerze.
Mamy szanse zaistnieć dzięki mądrej gospodarce grzybami, których będziemy w stanie trochę zdobyć pod czas rozgrywki, lecz będzie to wymagać cierpliwości. Po roku rozgrywki na danym serwerze znacznie zaczniemy się zbliżać do topowych graczy i już tak nie będziemy odbiegać od nich w rankingach.
Walutą w grze są grzyby, które można kupić u grzybiarza, spełniają one role waluty premium, dzięki nim możemy przyspieszyć misje, kopic najlepszego wierzchowca, czy miksturę nieśmiertelności, a także odświeżać towar u handlarza w zbrojowni i gabinecie magi. Ale jak grać bez wydawania prawdziwej waluty na grzybki i korzystać z dobrodziejstw gry? Postaram się przybliżyć w tym poradniku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zaczynając od samego początku, jeśli chcemy zacząć rozgrywkę na najnowszym serwerze , który dopiero co startuje to szczerze odradzam jeśli nie zamierzamy grać na grzybkach. Polecam wybrać świat, które są stosunkowo młode.
Wybór klasy i rasy nie wpływa w żaden sposób na nasze zdobywanie grzybów.
Gdy tworzymy postać warto wybrać opcje załóż konto z mailem, gdyż dzięki temu za potwierdzenie maila zyskujemy 10 grzybków.
Naszym następnym krokiem jest wybór wierzchowca, jako że posiadamy 25 grzybów możemy kupić najlepszego wierzchowca co skróci czas podroży o 50%, lecz nie jest to naszym celem jeśli mamy mądrze gospodarować grzybkami. Polecam wybrać wierzchowca co skraca misje o 30% a jego koszt wynosi 10 złota i jednego grzybka, dzięki niemu będziemy również dość szybko ex-pić.
Wybór wierzchowca również wpływa na naszą szanse zdobywanie grzybków:

* Z wierzchowcem skracającym misję o 10% (Krowa, Świnia) mamy 8% szans na znalezienie grzyba.
* Z wierzchowcem skracającym misję 20% (Koń, Wilk) mamy 7% szans na znalezienie grzyba.
* Z wierzchowcem skracającym misję o 30% (Tygrys, Raptor) mamy 6% szans na znalezienie grzyba.
* Z wierzchowcem skracającym misję o 50% (Gryfosmok, Smokogryf) mamy 5% szans na znalezienie grzyba.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zawsze za pierwszą misje w dniu zdobywamy grzybka, a potem jak wyżej z każdej misji mamy szanse zdobyć grzybki według procentów na wierzchowcach.
Kolejną szansą na zdobycie grzybków jest kręcenie kołem u doktora Aba Wuwu, na kole jest szansa zdobycia 3 grzybków. Każde pierwsze kręcenie w dniu jest darmowe, aby kręcić dalej trzeba wydać grzybka lub szukać "magicznego telewizorka" dzięki niemu za pięć kliknięć i możemy zdobyć kolejną szanse na koło fortuny.
Kolejną szansą na zdobycie grzybów jest event weekendowy, raz na cztery tygodnie występuje weekend nazywany "Skarby Lasu" gdzie szansa na znalezienie grzybów wzrasta podczas zadań wykonywanych.
Tak zdobyte grzyby możemy wykorzystać w dalszej części gry gdy zaczynamy odblokowywać kolejna miejsca do expienia takie jak pupile, strefa mroku, wieża.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez Marshall86

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

CSGO (B2P) CS ma zalety jak i wady

Poradnik Lexixus
5

The Crew - Recenzja kontrowersyjna jak sama gra

Recenzja Mezil
6

Revelation Online Revelation online recenzja gry z dalekiego wschodu

Recenzja impuls54
7

CSGO (B2P) Hazard w CS:GO: Obstawianie meczy.

Poradnik lynnSSky
8

CSGO (B2P) Jak nie dać się oszukać?

Poradnik BLAZEJ1
9

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
10

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
Discord