Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 343 0
28.03.2022

Od wielu lat na topie, czyli krótko o Shakes & Fidget

Cześć wszystkim! W tym artykule chciałbym się wypowiedzieć na temat gry ,,Shakes & Fidget", która jest dostępna zarówno jako gra przeglądarkowa, jak i dostępna jako aplikacja dostępna do pobrania w serwisie ,,steam". Gra jest w 100& darmowa i free to play.


Powstała ona już w 2009 roku i polega na rozwijaniu swojej klasy postaci wybranej na początku rozgrywki, lub w późniejszym etapie na rozwoju naszej twierdzy. W karczmie możemy dostawać zlecenia, polegające na podróżach przez podany czas. Nagrodą są punkty exp, gold oraz przedmioty na przykład fragmenty uzbrojenia oraz klucze do lochów.


1. W prawym dolnym rogu znajduje się stajnia w której możemy wykupić zwierzę na czternaście dni, które będzie skracało nasze podróże z karczmy. Przykładowo jeśli mamy gryfosmoka, który skraca podróż o pięćdziesiąt procent, to zlecenie które miało potrwać dwadzieścia minut, potrwa zaledwie dziesięć.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Gabinet magii oraz zbrojownia - to miejsca, gdzie możesz kupić nowe przedmioty, między innymi eliksiry, magiczne artefakty, broń oraz zbroję. Ceną jest gold, lub gold i grzyby.


3. Arena - to miejsce gdzie możesz zawalczyć z jednym z trzech podanych przeciwników. Jeżeli wygrasz, dostaniesz część jego majątku w postaci golda. Możesz stoczyć 1 pojedynek a następnie musisz poczekać dziesięć minut aby móc odbyć kolejny. Można ten czas pominąć za jednego grzybka. Dziennie możesz odbyć 10 takich pojedynków.


4. Warta - gdy idziesz spać polecam ci dać swoją postać na wartę. Po prostu suwakiem wybierasz ile godzin ma tam spędzić, a gdy rano się obudzisz będzie czekał na ciebie przypływ golda.


5. Grzybiarz - gdy już bardzo brakuje ci grzybów do np. jakiegoś eliksiru w gabinecie magii, możesz wtedy kupić potrzebne grzybki za prawdziwe pieniądze. Nie jest to jednak konieczne aby przejść całą rozgrywkę w przeciwieństwie do innych gier.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Według mnie ,,Shakes & Fidget osiągnęło taki sukces, ponieważ od początku miało być prostą i przyjemną grą, do której każdy będzie miał dostęp. Widać po wynikach tej gry, że jedna część nadal nie może się od niej oderwać godzinami, a druga nadal dopiero to cudo poznaje. Na pewno młodsze osoby zadowoli to, że nie trzeba w niej wydawać prawdziwych pieniędzy, aby dobrze się bawić a starszych, że nawet na starszym komputerze gra zadziała, w przeciwieństwie do nowych tytułów, ponieważ jest dostępna na przeglądarce. Po drugie w porównaniu do innych gier nie da się jej przejść w jeden dzień, tylko potrzeba czasu, dlatego zapewni nam zajęcie na długie tygodnie. Kolejnym plusem jest to, że gra nie ma symbolicznego zakończenia. Nawet po przejściu wszystkich lochów i tak dalej, możemy nadal odwiedzać karczmę, wykonywać kolejne zadania, wbijać kolejne poziomy. Jest to gra godna polecenia. Jeżeli ktoś jeszcze o niej nie słyszał, to zachęcam do sprawdzenia. Siemka!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BIBIEM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Moja przygoda w Margonem

Recenzja Flughe
2

Najlepszy growy thriller ostatnich lat

Recenzja adrianos253
3

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
4

Let's Fish Let's Fish, czyli przyjemna i relaksująca gra !

Recenzja Osa1020
5

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
6

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
7

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
8

Hero Zero Hero Zero - Gra dla wszystkich

Recenzja Szefciu1223
9

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat