Jak to działa

SpaceInvasion

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis SpaceInvasion

To jedna z najbardziej klasycznych gier symulacyjnych typu arcade. Rozgrywka polega na niszczeniu kolejnych fal kosmitów przy użyciu działka laserowego i na zbieraniu jak największej ilości punktów. Space Invaders jest jedną z najbardziej wpływowych i udanych gier wideo wszechczasów, która zrewolucjonizowała branżę gier i stała się ikoną popkultury. Teraz możesz zagrać w nią zupełnie za darmo na własnym… komputerze!

Jako dowódca imperialnego mocarstwa kosmicznego będziesz zdobywał niezbadane planety, zakładał kolonie i polepszał swoją flotę przeznaczoną do ataków i obrony. Będziesz budował infrastrukturę przemysłową, liczne fabryki broni i… bronił swojej bazy. Plansza widoczna jest przez cały czas na ekranie. Będziesz mógł kontrolować swoje działko laserowe, przemieszczając je na dole ekranu i strzelając do… kosmitów. Twoim celem będzie zniszczenie pięciu rzędów kosmitów, którzy poruszają się poziomo tam i z powrotem. Zyskuj przy tym punkty, zestrzeliwując wrogów z działka laserowego. Im więcej kosmitów zniszczysz, tym szybsze będą ich ruchy oraz… muzyka. Pokonanie jednej fali kosmitów spowoduje nadejście kolejnej, trudniejszej – jesteś w stanie za nimi nadążyć? Kosmici będą chcieli zniszczyć działko, poprzez strzelanie w nie oraz przesuwanie się ku dołowi planszy. Gdy tam dotrą, przegrywasz.

Dołącz do innych graczy, twórz z nimi silne sojusze lub walcz samodzielnie w międzygalaktycznych bitwach! Jesteś gotowy na największe starcie w kosmosie? Odpal SpaceInvasion na bananki.pl i już dziś sprawdź swoje umiejętności przywódcze!

pełny opis gry
Screeny
SpaceInvasion screenshot1 SpaceInvasion screenshot2 SpaceInvasion screenshot3 SpaceInvasion screenshot4 SpaceInvasion screenshot5 SpaceInvasion screenshot6 SpaceInvasion screenshot7 SpaceInvasion screenshot8 SpaceInvasion screenshot9 SpaceInvasion screenshot10
Video

SpaceInvasion wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat