Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 247 0
02.02.2022

Konie fryzyjskie-star stable

Hej! W tym artykule chciała bym wam opowiedzieć o koniach fryzyjskich z gry star stable. Mamy 3 generacje tych koni (generacja 1, generacja 2 i generacja 3). Generacja 1 została dodana 12 czerwca 2013 roku mamy 3 odcienie maści karej: zwykła, krucza i płowiejąca kosztują one 300 star coinsów. Generacja 2 została dodana 29 czerwca 2016 roku mamy 3 odcienie maści karej maść kara zwykła, kara ciemna i kara matowa kosztują one 500 star coinsów. Generacja 3 została dodana. 16 grudnia 2020 roku w trzech maściach karej, lampardziej i ksztanowatej a 13 stycznia 2021 roku zostły dodane kolejne 3 karą ze skarpetkami, kara tarantowatą i siwą. Dziś głównie zajmiemy się 3 generacją którą nie ukrywam lubię najbardziej i większość graczy też. Dlaczego ta generacja jest najlepsza? Jest parę powodów. Mają one najlepszą grafikę, są najbardziej realne. Ta generacja posiada najwięcej maści i nie tylko karą (czarną). Ostatnim argumętem jest to że mogą zakładać każdy sprzęt przez co mogą wyglądać o wiele lepiej.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Konie fryzyjskie to jedne z pierwszych koni 3 generacji. Mają 6 różnych grzyw do wyboru (długą dostjemy ją od razu przy zakupie konia, krótką, długą , długą prostą , koreczki i warkocz dobierany są to jedyne konie które mają taką grzywę). Te konie mają barokowy styl, idealnie nadają się do ujeżdżenia. Znajdują się w stajni jorvik. Są one jednymi z najdroższych koni w grze. Dużo graczy narzeka na ich naturalną grzywę ponieważ w trakcie galopu, galopu wyciągniętego i cwału ich grzywa wchodzi w siodło i nogi postaci. W realu te konie występują jedynie w maści karej czasami w siwej (są to albinosy) a w star stable są też kasztanowate i tarantowaty ( w kropki). Trzeba też dodać że w ostatnim czasie doszła jedna nowa maść tych koni jest to maść kara z taką dużą łatą na kłębie ( plecach). Osobiście najbardziej podobają mi się dwie maści kasztanowata i kara z skarpetkami. Nie przepadam mi się siwa, nie podoba mi się cieniowanie tej maści lepsza była by z różowym cieniowaniem, ale też nie jest najgorsza, podobają mi się wszystkie maści tych koni!


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Razem z tymi końmi zostały dodane 3 rodzaje ogłowi ogłowie hackamore, ogłowie barokowe i ogłowie z rogami. Ogłowie hackamore zostło dodane w 4 różnych wersjach kolorystycznych brązowe z srebrnymi okuciami, brązowe z srebrnymi okuciami, czarne z złotymi okuciami i brązowe z złotymi okuciami. Ogłowie barokowe też jest w 4 wersjach kolorystycznych czarne z złotymi okuciami, brązowe z złotymi okuciami, ciemnio brązowe z srebrnymi okuciami i czarne z srebrnymi okuciami. Ogłowie z rogami też jest w czterech wersjach kolorystycznych czarne z złotymi okuciami, brązowe z złotymi okuciami, czarne z srebrnymi okuciami i brązowe z srebrnymi okuciami. Wszystkie te ogłowia pasują na konie 3 generacji ale tylko dodane do gry po koniach fryzyjskich.


CIEKAWOSTKI

-Konie fryzyjskie są jednymi z najpotężniejszych koni w grze ale przez to nie są szybsze ani wolniejsze.

-Konie fryzyjskie w każdym z swoich chodów podnoszą wysoko nogi.

-Konie Fryzyjskie jako jedyne konie w grze mają dodatkową animację obrotu.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Julaa._.horse

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends AHRI Lisica o Dziewięciu Ogonach - PORADNIK

Poradnik JOORDAN1702
2

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
3

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
4

League of Legends Aram - tryb gry dla wszystkich

Poradnik Natalia280
5

Tribal Wars 2 Czy Tribal Wars 2 to godna kontynuacja Plemion?

Recenzja toya_xd
6

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
7

Wauies Coś dla "handlowców" kochających zwierzęta - Wauies !

Recenzja Lollfa
8

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
9

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - Arcydzieło dla wielu graczy

Recenzja Cesere
10

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
Chat