Jak to działa

Stardoll

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Stardoll

Jeżeli lubisz gry typu „ubieranki” dla dziewczynek, Star Doll jest więc propozycją idealną dla Ciebie! Wybierz swoją wymarzoną lalkę, kupuj dla niej ubrania i kosmetyki, dowolnie stylizuj i… baw się modą!

Gra przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat. To, co na samym początku Cię zachwyci, to bardzo rozbudowana gama ubrań do wyboru! Niektóre z nich mocno odwzorowują realistyczne produkty odzieżowe. Przydzielone są do poszczególnych sklepów, zgodnie z ich rodzajem i przeznaczeniem. Oczywiście, tak samo jest z kosmetykami. Ubierz więc lalkę według swojego gustu albo trendów modowych i udekoruj też… własny apartament! Dzięki temu poprawisz swoją widoczność wśród innych użytkowników. W rozgrywce można również… projektować! I to nie tylko ubrania, ale też fryzury, meble czy biżuterię! To pozwoli Ci rozbudzić kreatywność i rozwinąć umiejętności. Stworzone przedmioty możesz wystawić w Bazaarze, to znaczy we własnym sklepiku. Oprócz tego, możesz również tworzyć kluby tematyczne – o zwierzętach, modzie, mediach czy sporcie. W Star Doll możesz także brać udział w wielu konkursach – musisz jednak zachęcić użytkowników, aby na Ciebie zagłosowali. Wystarczy pisać komentarze pod ich apartamentami, stworzyć ciekawy opis, wysyłać wiadomości transmitowane i czatować z innymi. Prawda, że ciekawie? Starrdoll, gra, która zaczarowała miliony.

Chcesz poznać nowych ludzi? A może po prostu chcesz rozbudzić w sobie szalonego artystę i projektować ciekawe obiekty bądź stylizacje? Koniecznie włącz zatem Star Doll na bananki.pl, by oddać się pasji… tworzenia!

pełny opis gry
Screeny
Stardoll screenshot1 Stardoll screenshot2 Stardoll screenshot3 Stardoll screenshot4 Stardoll screenshot5 Stardoll screenshot6 Stardoll screenshot7 Stardoll screenshot8 Stardoll screenshot9 Stardoll screenshot10 Stardoll screenshot11 Stardoll screenshot12
Video

Stardoll wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat