Jak to działa

Stonies

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Stonies

Lubisz gry symulacyjne w typie free-to-play? Koniecznie odpal więc Stonies, które przeniesie Cię do najwcześniejszej epoki historii ludzkości – kamiennej. W porywającej grze przeglądarkowej będziesz mógł zaopatrywać swoje plemię w żywność, nauczyć się rozpalać ogień, polować oraz produkować narzędzia i bronie. Stonies pozwoli Ci poznać zamierzchłe czasy ludzkości, kiedy życie było niebezpieczne i pełne różnych niedogodności. Dowiedź swoich zdolności przywódczych i poprowadź swoje plemię przez kolejne epoki historii ludzkości!

W grze będziesz mógł znacznie przyspieszyć postęp cywilizacyjny podopiecznych. Możesz także polepszaj zdolności plemienia i dowieść swojej przywódczej… charyzmy. Zabawna symulacja epoki kamienia umożliwia Tobie kształtowanie własnej osady i plemienia, a także wykonywanie pasjonujących zadań i misji. Wykonuj urozmaicone questy z pomocą mieszkańców osady, poluj na zwierzęta, zbieraj liczne fanty, produkuj narzędzia i bronie, udaj się na polowanie z członkami plemienia i zadbaj o powiększenie swojej grupki jaskiniowców! Pamiętaj, że bardzo ważna jest produkcja broni i przedmiotów użytku codziennego, budowa chat i warsztatów rzemieślniczych dla nowych mieszkańców wioski, a także łączenie jaskiniowców w pary. Wyśmienicie zaprojektowane, animowane grafiki w stylu komiksowym zapewnią Ci przeżycie miłych chwil w trakcie rozgrywki.

Jesteś gotowy na zagłębienie się w czasach epoki kamienia łupanego? Wciel się zatem w rolę charyzmatycznego przywódcy i zapewnij przeżycie swojemu plemieniu!

pełny opis gry
Screeny
Stonies screenshot1 Stonies screenshot2 Stonies screenshot3 Stonies screenshot4 Stonies screenshot5 Stonies screenshot6 Stonies screenshot7 Stonies screenshot8 Stonies screenshot9 Stonies screenshot10
Video

Stonies wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat