Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
0 0 309 0
16.10.2017

[PORADNIK] Jak szybko zdobyć punkty honoru w Stronghold Kingdoms

W tym poradniku zaprezentuję parę sposobów na szybkie zdobycie punktów honoru.
Pierwszym sposobem jest zbudowanie dużej ilości sadów, mleczarni itp. Następnie podwajamy racje żywnościowe, aby uzyskać większe zadowolenie. Im więcej, tym większa dzienna ilość punktów honoru. Należy jednak pamiętać, aby zapotrzebowanie na żywność nie przekraczało dziennej produkcji. Zalecam też badać produkcję żywności. Dzięki temu dostaniemy większą ilość dziennie.
Następnym krokiem jest zbadanie produkcji piwa. Ono również podwyższa zadowolenie.
Następnie możemy zbadać teatr. Po jego wybudowaniu, nasz mnożnik zadowolenia powiększy się i dzięki temu otrzymamy więcej punktów. Jest to logiczne.
Równie dobrze możemy wykonywać zadania. Dzięki nim otrzymamy nie tylko nasze punkty honoru, ale i również surowce, pieniądze czy żywność. Możemy też odkrywać nieodkryte zasoby. Za taką akcję otrzymamy około 500 punktów, lecz potrzebni są nam do tego zwiadowcy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz przedstawię według mnie najlepszy sposób. Mianowicie, należy zbadać ucztowanie, a następnie produkcję rzeczy potrzebnych do jej wydania. Najlepiej stawiać po 2 budynki produkujące dany typ produktów. Ja, posiadając po dwa budynki warsztatu myśliwieckiego, stolarskiego, krawieckiego i ludwisarskiego, otrzymywałem dziennie około 15 000 punktów honoru.
Kolejny sposób to osiągnięcia. Przy ich zdobyciu otrzymujemy określoną ilość punktów, lecz za niektóry nic nie otrzymamy.
Kolejne sposoby wymagają pomocy innych graczy.
Jeśli mamy kolegę z większym poziomem, możemy przyjąć od niego wasalstwo (jeśli oczywiście nam je wyśle). Dzięki niemu będziemy dostawać pewną sumkę punktów, przy czym nie będziemy nic tracić.
Możemy też dołączyć do frakcji po otrzymaniu zaproszenia. Dzięki temu możemy się zgrać z innymi osobami, oraz rywalizować z innymi frakcjami. Czasem jest to ryzykowne, ponieważ wrogie frakcje mogą nas atakować. Po przegranej bitwie tracimy trochę punktów honoru. Tak samo jest gdy zaatakuje nas Wrogi Obóz Oblężniczy (SI).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
To były główne sposoby które chciałem Wam zaprezentować. Teraz dodam parę informacji.
Zadowolenie: Przez dany okres od założenia wioski jesteśmy chronieni przed atakiem od innych graczy i dodatkowo otrzymujemy więcej zadowolenia. Dzięki niemu chłopi szybciej przychodzą do wioski. Niestety, są też czynniki, które nam je zabierają. Są nimi:
- zaraza w gminie
- legowiska wilków w pobliżu
- zła pogoda (burza, mżawka, itp.)
- itd.
Kolejną informacją jest skupienie się na innych rzeczach, ale w mniejszym stopniu. Pamiętajcie, aby również budować kamieniołomy czy tartaki. Surowce z nich wydobyte przydadzą się do budowy budynków i zamku, o czym za chwilę.
Jak pisałem wcześniej, należy również zbudować mały zamek. Jest to ważne, bo inny gracz może nam przejąć wioskę. Ja polecam obudować go murem z drewna, następnie umieścić trzy armaty, a następnie ogrodzić kamiennym murem. W środku zalecam umieścić 10 pikinierów. Taka twierdza powinna nam wystarczyć. Pamiętajcie żeby regularnie ją naprawiać.
To będzie koniec tego poradnika. Mam nadzieję, że dzięki niemu wiele osób szybciej zdobędzie bananki. Jeśli poradnik był dla Ciebie pomocny, to możesz go ocenić. Będę wdzięczny jeśli podeślesz go osobie, która jest nowa i szuka wskazówek. To na tyle ode mnie, dziękuję za przeczytanie i życzę miłej gry. Pozdrawiam!
[PORADNIK] Jak szybko zdobyć punkty honoru w Stronghold Kingdoms 0.0 0
0 0
Art napisany przez virusekbanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord