Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
5.0 1 4103 0
16.10.2017

[PORADNIK] Jak szybko zdobyć punkty honoru w Stronghold Kingdoms

W tym poradniku zaprezentuję parę sposobów na szybkie zdobycie punktów honoru.
Pierwszym sposobem jest zbudowanie dużej ilości sadów, mleczarni itp. Następnie podwajamy racje żywnościowe, aby uzyskać większe zadowolenie. Im więcej, tym większa dzienna ilość punktów honoru. Należy jednak pamiętać, aby zapotrzebowanie na żywność nie przekraczało dziennej produkcji. Zalecam też badać produkcję żywności. Dzięki temu dostaniemy większą ilość dziennie.
Następnym krokiem jest zbadanie produkcji piwa. Ono również podwyższa zadowolenie.
Następnie możemy zbadać teatr. Po jego wybudowaniu, nasz mnożnik zadowolenia powiększy się i dzięki temu otrzymamy więcej punktów. Jest to logiczne.
Równie dobrze możemy wykonywać zadania. Dzięki nim otrzymamy nie tylko nasze punkty honoru, ale i również surowce, pieniądze czy żywność. Możemy też odkrywać nieodkryte zasoby. Za taką akcję otrzymamy około 500 punktów, lecz potrzebni są nam do tego zwiadowcy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz przedstawię według mnie najlepszy sposób. Mianowicie, należy zbadać ucztowanie, a następnie produkcję rzeczy potrzebnych do jej wydania. Najlepiej stawiać po 2 budynki produkujące dany typ produktów. Ja, posiadając po dwa budynki warsztatu myśliwieckiego, stolarskiego, krawieckiego i ludwisarskiego, otrzymywałem dziennie około 15 000 punktów honoru.
Kolejny sposób to osiągnięcia. Przy ich zdobyciu otrzymujemy określoną ilość punktów, lecz za niektóry nic nie otrzymamy.
Kolejne sposoby wymagają pomocy innych graczy.
Jeśli mamy kolegę z większym poziomem, możemy przyjąć od niego wasalstwo (jeśli oczywiście nam je wyśle). Dzięki niemu będziemy dostawać pewną sumkę punktów, przy czym nie będziemy nic tracić.
Możemy też dołączyć do frakcji po otrzymaniu zaproszenia. Dzięki temu możemy się zgrać z innymi osobami, oraz rywalizować z innymi frakcjami. Czasem jest to ryzykowne, ponieważ wrogie frakcje mogą nas atakować. Po przegranej bitwie tracimy trochę punktów honoru. Tak samo jest gdy zaatakuje nas Wrogi Obóz Oblężniczy (SI).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
To były główne sposoby które chciałem Wam zaprezentować. Teraz dodam parę informacji.
Zadowolenie: Przez dany okres od założenia wioski jesteśmy chronieni przed atakiem od innych graczy i dodatkowo otrzymujemy więcej zadowolenia. Dzięki niemu chłopi szybciej przychodzą do wioski. Niestety, są też czynniki, które nam je zabierają. Są nimi:
- zaraza w gminie
- legowiska wilków w pobliżu
- zła pogoda (burza, mżawka, itp.)
- itd.
Kolejną informacją jest skupienie się na innych rzeczach, ale w mniejszym stopniu. Pamiętajcie, aby również budować kamieniołomy czy tartaki. Surowce z nich wydobyte przydadzą się do budowy budynków i zamku, o czym za chwilę.
Jak pisałem wcześniej, należy również zbudować mały zamek. Jest to ważne, bo inny gracz może nam przejąć wioskę. Ja polecam obudować go murem z drewna, następnie umieścić trzy armaty, a następnie ogrodzić kamiennym murem. W środku zalecam umieścić 10 pikinierów. Taka twierdza powinna nam wystarczyć. Pamiętajcie żeby regularnie ją naprawiać.
To będzie koniec tego poradnika. Mam nadzieję, że dzięki niemu wiele osób szybciej zdobędzie bananki. Jeśli poradnik był dla Ciebie pomocny, to możesz go ocenić. Będę wdzięczny jeśli podeślesz go osobie, która jest nowa i szuka wskazówek. To na tyle ode mnie, dziękuję za przeczytanie i życzę miłej gry. Pozdrawiam!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez virusekbanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Ironiczna podróż do marzeń - recenzja Hero Zero.

Recenzja AbbadoN.
2

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
5

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
7

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
8

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
9

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
10

Margonem Od zera do miliardera

Poradnik Crust86
Chat