Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
3.0 2 1046 0
14.06.2017

Stara dobra twierdza.

Stronghold Kingdoms jest naprawdę ci1ekawą i interesującą grą, ale tak naprawdę to tylko przez pierwsze kilka/kilkanaście godzin grania (zależy głównie dla kogo). Po pewnym czasie gierka staje się strasznie monotonna i nie masz co robić, gdy wejdziesz na nią.Jednak trzeba przyznać, że ma dużo urozmaiceń i rzeczy/przedmiotów, która twierdza krzyżowiec nie miała.Gra ogólnie na początku może wydawać się trochę skomplikowana, ale tym się nie martwcie ponieważ ona naprawdę jest w miarę prosta do ogarnięcia.Gra jest naprawdę niezła choć szybko może się znudzić dlatego zalecam grać z znajomym i rywalizować o lepsze królestwo. Miejsce zamku najlepiej ustawić własnoręcznie i to tam gdzie jest mało przeciwników, żeby nikt nie mógł wam przeszkodzić w pięciu się ku górze.
Polecam grę dla zapalonych graczy twierdzy krzyżowiec jako dodatek do czegoś co kochacie i co pozwoli wam jeszcze bardziej zapamiętać twierdzę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
PLUSY
-Ładna i przyjemna dla oka grafika
-Rangi
-Przez pierwsze godziny grania gra wydaje się naprawdę ciekawa
-Dużo nowości w porównaniu do poprzednika
-System rozdawania punktów nauki jest bardzo ciekawy.
-Na pewno nie zawiodą się miłośni, gdy na której owa bazuje ponieważ jest ona właśnie prowadzona mniej więcej w tym samym klimacie i z tą samą otoczką, niektóre budynki zostały zachowane takie same jak w zwykłej twierdzy co fanom zapewne się spodoba, dotyczy to też wyglądu jednostek.

MINUSY
-Gra po pewnym czasie staje się monotonna
-Jeśli źle rozdasz punkty nauki to, gra szybciej cię znuży i nie będziesz miał co robić
-Pójście w gospodarkę/zwiadowców, a olanie np dziedziny wojskowości gwarantuje twoją klęskę
-Gdy już olejesz wojskowość i przeciwnik postanowi Cię zaatakować to zniszczenie Twojego zamku gwarantuje Ci "koniec gry"
-Każdy kolejny start od nowa na nowej posesji jest męczący (Przynajmniej punkty nauki zostają i nie trzeba ich od nowa rozdawać/zbierać)
-Gdzie nie weźmiesz ustawienia zamku to są już tam wysokopoziomowi gracze, którzy tylko czekają, aż minie Twoja ochrona i Cie zniszczą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując:
Dla mnie gra jest naprawdę dobra przez kilka dni, atakujące wojska przeciwników naprawdę są wkurzające, gdy wolisz iść tak jak ja w zwiad i produkcję zamiast walczyć z innymi.Niby możesz się przed atakami obronić murami, ale to też kosztuje punkty nauki, więc z tym nie jest kolorowo.

Ale to i tak wszystko będzie zależeć od waszego punkty widzenia ponieważ jak wiadomo, każdy woli grać w coś innego i każdy ma inny gust. Co nie oznacza, że akurat ten gust jest dobry/zły :D Jeśli wam jakaś gra się podoba(ta) to nie zważajcie na opinie innych tylko grajcie i dobrze się bawcie! Działa to oczywiście też w drugą stronę, jeśli ktoś was zmusza do grania w tę grę to nie róbcie nic na siłę, bowiem będziecie się strasznie męczyć i nudzić przy niej, a zwłaszcza swój cenny czas, który możecie przeznaczyć przecież na inne gry, prawda? Zatem dobierajcie rozsądnie w co macie zamiar grać i w co planujecie. Tę grę wyżej uważam, że jest cenna waszego czasu, a mianowicie góra tydzień, potem nie warto go na nią tracić ponieważ jest też pay2win. Im więcej wydasz pieniędzy to będzie Ci o wiele łatwiej ponieważ jest wprowadzony system kart, o których dowiecie się już więcej w samej grze.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez MrOrochimaru

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
4

The Sims™ 4 Star Wars™ Recenzja Zwiastunu

Recenzja Arines
5

Mass Effect - recenzja

Recenzja TurboBagiety
6

League of Legends Poro league of legends

Poradnik TurboBagiety
7

Football Team Football Team, czyli świetna gra MMO

Recenzja Orea
8

Realm of the Mad God - Priest

Poradnik Fragorski
9

Roblox Mięśnie w Roblox!!??

Poradnik ketty
10

War Thunder War Thunder - bitwy powietrze czy pancerne? Moje odczucia.

Recenzja FilipAl
Chat