Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
5.0 1 1709 0
29.07.2017

Stronghold Kingdoms - lepsze od Twierdzy?

Stronghold Kingdoms jest to gra bardzo zbliżona do Twierdzy. Rozbudowywujemy tutaj swój zamek, wioskę, wojsko a także prowadzimy polityczne interesy. Gra jednak różni się od Twierdzy, jednak w nieznacznym stopniu. W oczy najbardziej rzuca się to, że Stronghold Kingdoms jest tylko grą online. Na początku wybieramy serwer, a potem swoje miejsce na mapie. Do wyboru jest mapa Europy. Wybieramy kraj, a następnie możemy wybrać daną gildię od graczy, w której może znaleźć się kilka wiosek. Najlepiej wybrać rozbudowaną gildię, ponieważ wtedy możemy liczyć na olbrzymią pomoc ze strony innych graczy. Każdy wójt gminy jest zobowiązany, aby pomagać początkującym graczom. Tak samo, my możemy wysłać nasze towary na sprzedaż do innych wiosek. Ze strony wójta gminy możemy uzyskać dotacje w postaci surowców.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Inną rzeczą której również nie było w Twierdzy jest budowanie osobno zamku oraz wioski. Budowanie wioski działa na tej samej zasadzie co budowanie w Twierdzy. Wszystko jest od siebie zależne. Żeby pracownicy nie opuszczali wioski trzeba najpierw wybudować sady, aby otrzymać jedzenie, a następnie można postawić budynki z których uzyskamy drewno, kamień, oraz rudę żelaza. Im nasi mieszkańcy będą bardziej szczęśliwi, tym więcej podatków mogą nam dawać. Dochodzą tutaj również dodatkowe budynki dekoracyjne oraz kapliczki. Zostało tutaj również dodane drzewko, w którym ulepszamy produkcję wyrobów, punkty honoru oraz innego typu rzeczy. Punkty otrzymujemy po osiągnięciu wyższego poziomu oraz za kupienie ich. Z każdym poziomem odblokowywujemy nowe możliwości w drzewku oraz nowe budynki do wybudowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
System walk w Stronghold Kingdoms zupełnie nie różni się od Twierdzy, oprócz tego że walczymy z innymi graczami albo stawiamy czoła legowisku wilków lub obozu rozbójników. Nie widzimy zamka ani oddziałów tak jak w Twierdzy, lecz możemy się wszystkiego dowiedzieć wysyłając zwiadowców. Nasze oddziały rekrutujemy wtedy, kiedy jest wolna liczba nie pracujących chłopów. Możemy ich uzbroić w nasze bronie lub też kupić ich gotowych w zakładce ,,armia''. Żołnierze dotrą do celu w określonym czasie. Im dłuższą mają drogę do przebycia, tym dłuższy czas ich podróży. Oddziały atakują zamek przeciwnika. Niszczą jego wojska, mury zamku, oraz grabią wioskę z części dóbr, które potem trafiają do nas. Zamek należy stale fortyfikować, aby był nie do zdobycia przez wroga. Drewniane ogrodzenia należy zastępować skalnymi murami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jak szybko wbić level?

Poradnik bananamother
2

Trzy najlepsze DLC do Euro Truck Simulator 2

Recenzja virusekbanan
3

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Poradnik Sylwiszel
4

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge - recenzja

Recenzja PanPillager
5

CSGO Prime (B2P) Poradnik Counter Strike Global Offensive

Poradnik ENZO_GAEMING123
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - poradnik

Poradnik smiesznie
7

League of Legends Poradnik junglera/ zaawansowany jungling

Poradnik pk_14
8

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
9

Najpopularniejsze gry 2019.

Recenzja TurboBagiety
10

Recenzja gry Pet Party

Recenzja Kacper12361838
Chat