Jak to działa
Przejdź do gry Tanki Online
Tanki Online
0 0 317 0
11.06.2017

Tanki online- z czym się to je ?

Gier o czołgach jest całkiem sporo- jako przykład można podać WOT-a, Wartundera czy Armored warfare. Co odróżnia je od, na pozór, kolejnej gry o czołgach, jaką są tanki online ? Wyjaśnię to w tym krótkim opisie.
Tanki online są multiplayerową strzelanką z czołgami w roli głównej- tutaj jednak podobieństwa do innych tego typu gier się kończą. Pierwsza różnicą są same występujące w grze pojazdy- w przeciwieństwie do większości gier, w tankach nie gramy historycznymi pojazdami, ale tworzymy własne z dostępnych w grze modułów (podwozi i wież) - kombinacja jest całkowicie dowolna i będzie zależeć od preferowanego przez nas stylu gry- mamy podwozia szybkie, ale mało wytrzymałe, bardzo wytrzymałe, ale powolne, a także rozmaite ich wariacje. Co do wież, to przede wszystkich będą nas interesowały zamontowane na nich działa- są takie "zwyczajne", strzelające laserem, posiadające celownik snajperski i wiele, wiele innych, na których opisanie nie starczy mi miejsca- najlepiej poznać je samemu i wyrobić sobie własną opinię. Nasz pojazd możemy również wyposażyć w różnorodne wzmocnienia (np. Pancerza, siły ognia, prędkości itd.), możemy zabrać ze sobą do boju działające czasowo power-upy, mamy też możliwość zakupienia do pojazdu kamuflażu. Wszystko zakupuje się za będące walutą gry kryształy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gracze toczą ze sobą zmagania w czterech trybach, które możemy wybrać przed dołączeniem do bitwy: deathmachu (DM), drużynowym deathmachu (TDM), zajmowaniu punktów (CP), i dostarczaniu flag (CTF).

1. DM- w tym trybie nie posiadamy drużyny- bitwa polega po prostu na strzelaniu do wszystkich przeciwników. Otrzymujemy tym większą nagrodę za bitwę, im więcej wrogów zniszczyliśmy przed upływem czasu .
2. TDM- podobnie, jak w zwykłym deathmatchu, naszym celem jest w tym trybie zniszczenie jak największej ilości przeciwników. Tym razem jednak rywalizują dwie drużyny- i tylko jedna będzie zwycięska !
3. CP- jeżeli zdecydujesz się na walkę w tym trybie, celem twojej drużyny będzie zdobycie jak największej ilości specjalnych punktów, i ich obrona. Każdy kontrolowany punkt będzie zapewniał należącej do niego drużynie punkty zwycięstwa – drużyna, która pierwsza zdobędzie ich 100 wygrywa. Jeżeli żadnej drużynie się to nie uda, gra kończy się po upływie czasu i wygrywa drużyna z większą ilością zgromadzonych punktów zwycięstwa.
4. CTF- każda z drużyn posiada flagę. Celem graczy jest wykradzenie flagi nieprzyjaciela i dostarczenie jej do swojej- jednak uda się to jedynie, gdy flaga naszej drużyny będzie nadal w bazie ! W przeciwnym wypadku, najpierw będziecie musieli odzyskać flagę swojej drużyny. Wygrywa drużyna, która po upływie określonego czasu będzie miała najwięcej dostarczonych flag.

Starcia toczą się na różnorodnych mapach- mapę również wybieramy przed dołączeniem do bitwy. Map w grze jest kilkanaście i na każdej z nich gra się zupełnie inaczej- jest kilka map miejskich, pustynia, a nawet zamek średniowieczny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wraz z naszym postępem w grze, zdobywamy doświadczenie. Im więcej doświadczenie posiadamy, tym wyższy otrzymujemy stopień wojskowy. Za awans na kolejny stopień otrzymujemy kryształy, a take odblokowujemy nowe oferty w sklepie. Co więcej, walki toczymy tylko z graczami o stopniach bliskich do naszego – walczymy więc z tak samo doświadczonymi ludźmi.
Grafika nie jest, moim zdaniem, wadą gry- jak twierdzą niektórzy. Pasuje do jej klimatu- należy pamiętać, że ta gra jest tytułem przede wszytkim do odpoczynku- i nie należy od niej wymagać zbyt wiele.
Gra przypadnie do gustu zarówno miłośnikom czołgów i strzelanek- jako odskocznia od poważniejszych tytułów, jak również gier zręcznościowych, jako że, szczególnie podczas jazdy szybkimi pojazdami zręczność jest bardzo istotna.
Tanki online- z czym się to je ? 0.0 0
0 0
Art napisany przez GBZP

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
6

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
7

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
8

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord