Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1141 0
21.08.2017

Jak grać Pyro w TF2?

Pyro cechuje się tym, że posiada miotacz ognia, zadający dużo obrażeń na bliskie odległości.. Pyro posiada 175 punktów życia.

Wyposażenie Pyro:
Bronią podstawową jest miotacz ognia.. Jego broń na bliskie odległości potrafi spalić przeciwnika doszczętnie. Pyro jednak jest na bliskie odległości, ponieważ zasięg miotacza nie jest daleki..
Dobierając odpowiednią broń, możemy atakować przeciwnika od pleców i zadać mu cios krytyczny, który oczywiście zabiera więcej HP niż normalnie..

Bronią pomocniczą jest strzelba, która po każdym strzale musimy przeładować, jest to duży minus, no ale nie ma rzeczy perfekcyjnych. Broń posiada duży odrzut, co oznacza, że z daleka nie zawsze musimy trafić w przeciwnika.

Bronią do walki wręcz jest topór.. A dokładniej topór strażacki. Jest tak mocna, że na 3 hity potrafi unieszkodliwić wroga.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak grać Pyro?
Pyro posiada 50HP więcej od Skauta, co też możemy uznać za małą liczbę, ponieważ 50HP to tak naprawdę nic.. Jako pyro powinniśmy uważać na działka wrogich inżynierów jak i na szpiegów.. Szpiedzy dla każdej postaci są zabójczy dlatego jeśli chcemy się uchronić przed szpiegiem to jeśli widzimy jakąś dziwnie zachowująca się postać to możemy go podpalić i jeśli się podpali to wiadomo, że to jest szpieg.. Skąd to wiadomo? W Team Fortressie nie ma friendly fire czyli nie możemy atakować swoich kolegów z drużyny..
Kolejną rzeczą do zapamiętania jest to, że w miotaczu ognia mamy sprężone powietrze, które możemy wykorzystać do odepchnięcia wroga, jeśli widzimy dziwnie zachowującego się przeciwnika to sprężonym powietrzem możemy go odepchnąć.. Jeśli to wróg to go odrzuci, jeśli jest z naszego teamu to nic się z nim nie stanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Sprężone powietrze możemy także wykorzystać do odepchnięcia lecącej w naszą stronę rakiety od żołnierza.. Jeśli w dobrym momencie użyjemy sprężonego powietrza to rakieta odleci pod takim kątem pod jakim my będziemy stać..

Porady:
Jeśli zdecydowałeś się na grę Pyro to powinieneś wiedzieć, żeby nie wchodzić w środek walki.. Posiadasz bardzo mało punktów życia więc jesteś bardzo łatwy do zlikwidowania..
Pamiętaj, że musisz uważać na szpiegów.. Są oni zabójcami numer 1 dla tej postaci.
Używaj sprężonego powietrza do odepchnięcia rakiet tak samo też wykorzystuj w celu sprawdzenia czy nie kręci się koło Ciebie wrogi szpieg!
Sprężone powietrze zabiera 20 amunicji, więc używaj jej rozważnie..
Staraj się zaskoczyć przeciwnika, spróbuj zajść go od pleców, wtedy on ma mniej czasu na reakcje a dla Ciebie może on być łatwym celem!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
9

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
10

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
Chat