Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 3202 0
20.03.2018

Jak zrobić profit w Tf2 i nie tylko

Team Fortress 2 jest grą Free2Play i ma już około 10 lat. Wiele osób opuszcza tą grę i przechodzi do innych np. Overwatcha (gra też już powoli umiera) lub do Fortnite. Jednak wciąż można tu zarobić. Najłatwiejszym sposobem jest wymienianie się.
Więc jak zacząć?
Krok pierwszy: oczywiste pobranie Tf2 z Steam (jest za darmo)
Krok drugi: Jesteś już w grze możesz normalnie grać (gra jest bardzo miła, osobiście miałem z nią dużo frajdy, taki Overwatch dla biednych. Jednak jak się wymieniać ? Otóż jesteś tak zwanym ,,Free2Play'em'' przez co masz ograniczony plecak i nie możesz się wymieniać z innymi. Znaczy oni mogą dawać swoje przedmioty ale ty nie możesz choćbyś je miał, więc jest marna szansa że ktoś ci da cokolwiek za darmo.
Krok trzeci: Jak zostać ,,Pay2Play'': Klikasz ''Sklep'' , potem ''Przedmioty'' wybierasz pierwszą lepszą broń, z powodu że teraz na Steam są złotówki najtańsza kosztuje aż 3.59 zł. Jednak przed kupnem klikasz'' wypróbuj'' sprawia to że możesz używać tej broni w grze przez określony czas oraz zmniejsza jej cenę o 25%. Następnie musisz ją niestety kupić za pieniądze z konta steam. Osobiście preferuję doładowywanie go za pomocą Pay Safe Card.
Po zakończeniu zakupu jesteś oficjalnie Pay2Play : Dostajesz darmową czapkę,możliwość wymieniania się oraz powiększony plecak.
Pamiętaj także by pozbyć się ''Escrowa'' jest to zabezpieczenie steam chroniące wymiany. Pobierz aplikację Steam na telefon i zaloguj się tam. Bez tego każda twoja wymiana musi trwać15 dni zanim dostaniesz swoje przedmioty. Tak samo jak druga osoba z wymiany. Nikomu nie chce się czekać więc nikt nie będzie chciał się z tobą wymieniać
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz gdy jesteś już Pay2Play'em możesz zacząć się wymieniać, lecz nie masz czym. Podczas grania dropią randomowe bronie (czasami czapki ale jest bardzo mała szansa). Każda broń jest warta 0.5 scrapa czyli mając 2 bronie możesz stworzyć 1 scrapa (metal ze złomu), mając 3 scrapy możesz stworzyć 1 reca. Mając natomiast 3 rece możesz stworzyć 1 refa (Metal rafinowany).
Najtańsza czapka kosztuje w granicach 1 ref do 1.33 ref (1.33 ref= 1 ref+1 rec). Możesz więc po prostu grać i cieszyć się Tf2 i powoli dojedziesz do jakiekolwiek czapki lub próbować się wymieniać np. sprzedając jedną broń za dwie. Istnieją też reskiny np. Patelnia, która kosztuje 0.55 ref więc np jeśli ci się poszczęści możesz ją od kogoś kupić za metal i sprzedać za jakąkolwiek czapką podwajając jej wartość. Oni są takimi samymi graczami jak ty i tak samo jak ty chcą zarobić. Możesz próbować różnych taktyk; Negocjacji, bycia po prostu miłym, może komuś to się spodoba i obniży dla ciebie cenę, nikt nie lubi ludzi którzy bezpośrednio zawyższają wartość ich towarów i obniżają cenę cudzych.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nie przestawaj się wymieniać. Gromadź coraz cenniejsze przedmioty aż cena któregoś z nich będzie równa 1 klucz obecna cena wynosi 32.33 ref.
Powtarzaj cały czas proces do momentu gdy twój ekwipunek ma wartość około 9 kluczy ( jest to cena najtańszego unusuala [czapka z efektem np że się dymi lub pali... odpowiednik kosy z cs]),czyli każdy kto ją ma jest niby cool czy coś... nwm no ale posiadanie pierwszego unusuala jest ważnym kamieniem milowym jeśli chcesz brać tf2 na poważnie, a jeśli nie to możesz sprzedać go na rynku steam i kupić sobie za niego rzeczywistą kosę z Cs lub dowolną gre. Powyżej screen mojego skromnego ekwipunku z tej gry na stronie bacapck.tf. Nie jestem jakoś mega bogaty jednak fakt że wpłaciłem do tej gry mało co oraz praktycznie dosyć rzadko się wymieniałem sprawia że uważam że warto było instalować tą gre. Sprzedając cały mój obecny ekwipunek stać mnie na jakaś no nie wiem nie na najtańszą ale na jakąś lepszą kose z cs. Także jeżeli posiadanie kolorowych pikseli na monitorze układające się w nóż to twoja pasja a ty nie chcesz wydać całego swojego kieszonkowego na to polecam tf2 bo możesz tam wiele zarobić. By się wzbogacić możesz też dołączać do jakiś loterii, raffles lub otwierać skrzynki, wszystko zależy od ciebie i od twojego szczęścia. By nauczyć się więcej jak się poprawnie wymieniać polecam obejrzenie jakichś tutoriali na yt one bardzo pomagają.
Mam nadzieję że chociaż w najmniejszym stopniu pomogłem i że dostanę te bananki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żegnam-Grish
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Grisho

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
2

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
4

Wolni farmerzy Recenzja gry Wolni Farmerzy

Recenzja Stasek123
5

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
6

SOMA: Głębokie zanurzenie w naukowej grozie

Poradnik Zekariya
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
9

CSGO Prime (B2P) Przydatne mapy do CS:GO

Poradnik Typowypolak nr 1
10

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
Chat