Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1754 0
06.01.2018

PORZĄDNA GRA FREE TO PLAY

Team Fortress 2 to dosyć stara gra, została wydana w 2007 roku lecz moim zdaniem nadal jest aktualna i można się świetnie przy niej pobawić. Sam zacząłem grać w TF'a 2 w 2011 roku byłem wtedy w 5 klasie podstawówki, aktualnie jestem w technikum i nadal czasami lubię sobie przy niej spędzić wieczór. Ta gra ma swój klimat, potrafię się przy niej wyluzować. Nie ciąży tu na mnie żadna presja tak jak np w cs'ie gdzie kiedy nie wygrasz clatch'a 1vs1 to zaraz zwyzywa cię banda rusków. Na początku gra miała dostępne 3 tryby gry : Zdobądź Flagę, Punkty Kontrolne, i Kontrolę Terytorialną. Późniejsze Aktualizacje dodały jedenaście nowych trybów gry: Ładunek, Arena, Król Wzgórza, Wyścig Ładunków, Tryb Średniowieczny, Dostawa Specjalna, Mann kontra Maszyny, Destrukcja Robotów, Mannpower, Podaniówka, i Wyniszczenie. Daje to razem 14 trybów gry i 86 map na których możemy toczyć swoje potyczki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Twórcy Team Fortress 2 udostępnili nam mnóstwo klas bohaterów, aby każdy mógł dopasować pod siebie styl gry. Do dyspozycji mam postacie:
1) Ofensywne (Pyro,Skaut,Żołnierz)
2) Defensywne (Gruby, Inżynier, Demoman)
3) Wsparcie (Medyk, Szpieg, Sniper)
Skaut jest szybszy, zwinniejszy od innych posiada też umiejętność szybszego zajmowania terenu przeciwnika. Żołnierz ma za zadanie przełamywać linie frontu swoimi rakietami, natomiast Pyro ma po prostu siać chaos swoim miotaczem ognia.
Inżynier buduje działka strażnicze, teleporty pomagające dostać się na połowę przeciwnika. Grając Demomanem można skutecznie odciąć przeciwnika od swojej bazy poprzez zaminowanie terenu. Gruby jest postacią posiadającą więcej życia i jest zazwyczaj wyposażony w szybkostrzelny karabin co czyni go idealnym do schowania się za rogiem i czyhania na ofiarę.
Medyk jak sama nazwa mówi leczy, wspomaga swoich rannych sojuszników. Szpieg jest przebiegły, ma zdolność ograniczono czasowej niewidzialności oraz może podszywać się poprzez zmianę wyglądu pod swoich wrogów. (Szpieg jest moją ulubioną klasą) Sniperzy zajmują się likwidowaniem niebezpieczeństwa z dystansu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co do dostępnych klas to byłoby na tyle teraz przejdźmy do samej rozgrywki. W grze nie ma bugów, glitchy o ile wcześniej było ich sporo teraz nie ma ich prawie w ogóle. Serwery są stabilne, nie ma lagów możemy cieszyć się płynną rozgrywką. Grafika jak na grę z 2007 rok jest naprawdę dobra. Jedynym minusem są cheaterzy których nie brakuje. Szczerze to nie jest mi wiadomo czy TF'2 ma coś takiego jak VAC w cs'ie, ale twórcy powinni o tym pomyśleć ponieważ czasami oszukujący gracze mogą solidnie popsuć grę. Przeszkadza mi też to że większość przedmiotów dropiących mi podczas rozgrywki nie podlega sprzedaży ani wymianie na steam dlatego po prostu zalegają w moim ekwipunku. Ogromnym plusem tej gry jest to że jest FREE TO PLAY. Dlatego każdy przeciętny Kowalski może sobie w nią pograć. Podsumowując Team Fortress 2 ma swoje plusy i minusy ( z przewagą tych pierwszych) jest to gra która chociaż ma trochę lat to nadal można czerpać z niej radość. Pozdrawiam Ravvis123
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ravvis123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Linia do czołgu E100 w WOT

Poradnik nałogowygracz
2

TikTok - Android Tik tok sztuka i życie

Recenzja emi0998766554435
3

CSGO Prime (B2P) Binary Dragons - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
4

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
5

Przedśmiertna drgawka. Recenzja Medal of Honor (2010)

Recenzja Tybero
6

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Cesere
7

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
8

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
9

Minecraft Skąd wziął się fenomen Minecrafta?

Recenzja toya_xd
10

World of Tanks World of Tanks Blitz-Recenzja

Recenzja Dercik90
Chat