Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1623 0
21.08.2017

Szpieg, czyli najgroźniejsza postać w Team Fortressie!

Tak.. Szpieg to najniebezpieczniejsza postać.. Pewnie spytacie dlaczego? Starzy wyjadacze, emerytowani gracze Team Fortressa pewnie wiedzą dlaczego, jednak jeśli ktoś tu jest nowy, a może przyszedł poczytać z ciekawości to już tłumaczę dlaczego uważam tą postać za najgroźniejszą..
Szpieg posiada nóż, który wbija wrogowi w plecy przez co zabija go na jednego hita.

Cechy szpiega (eng. Spy):
- posiada 125HP, jest to bardzo mało, chociaż niektóre postacie też tyle mają
- jego broń pierwszorzędna czyli nóż potrafi zabić na jeden strzał w plecy
- może stać się niewidzialny, przez co może dostać się za plecy przeciwnika, jednak po wylączeniu niewidzialności jest bardzo duży odgłos tego, więc gracze ze słuchawkami mogą usłyszeć jak "wracamy" na świat
- posiada saper, który niszczy wrogie konstrukcje, czyli działka, teleporty, zasobniki
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wyposażenie:
Bronią podstawową jest rewolwer, który po strzale w głowę zadaje obrażenia krytyczne.. Według mnie bronią podstawową powinien być nóż, ponieważ to nim gramy tak naprawdę przez większość czasu.
Na drugim slocie znajduje się saper, który zakładamy na wrogie działka, ogólnie konstrukcje.. Jak założymy saper na daną konstrukcję, czekamy parę sekund, i jeśli inżynier nie zdąży naprawić konstrukcji to ona wybucha.
Bronią do walki wręcz jest nóż, wspomniany wyżej. Jeśli zajdziemy przeciwnika od tyłu mamy pewnego fraga do naszej kolekcji ;)
Na czwartym slocie mamy umiejętność przebrania się w wrogiego przeciwnika.. Czyli jak jesteśmy w drużynie Blue przebieramy się w kolory RED. Pamiętaj, że jak się przebierzesz to nie możesz atakować z podstawowej broni tej postaci. Jak zaatakujesz to z automatu przebranie schodzi z Ciebie!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak grać?
Nie pchaj się na środek walki.. Jeśli staniesz się niewidzialny to pamiętaj, że po chwili niewidzialność zniknie.. Przez ten czas niewidzialności postaraj się dostać na plecy wroga! Jak znajdziesz cel który chcesz zaatakować pamiętaj, żeby on był osamotniony.. Jeśli zaatakujesz wroga w plecy to zejdzie z Ciebie przebranie więc ten drugi przeciwnik może bez problemu Ciebie zlikwidować chyba, że ma krzywy celownik i nie zdąży Ciebie zabić zanim staniesz się niewidzialny.
Grając szpiegiem cechuj się sprytem! Musisz udawać "przyjacielskiego wroga".. Udawaj tak, żeby drużyna przeciwna nie zorientowała się, że jesteś w przebraniu!
Twoją rolą jest niszczenie działek! Staraj się wyeliminować wrogiego inżyniera, ale pamiętaj, że jak staniesz przed jego działkiem to ono zacznie do Ciebie strzelać! Ty masz mało życia, a jeśli działko jest ulepszone na 3 poziom to posiada rakiety, które wysadzą Cię na drobne kawałeczki!
Pamiętaj, że jak jesteś w przebraniu to przeciwnicy nie mogą przenikać przez Ciebie! Standardowo gracze z jednej drużyny mogą przenikać przez siebie, więc jeśli napotkasz stałego gracza to on będzie wiedział, że jesteś szpiegiem!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
2

SUPERHOT! SUPERHOT!- recenzja

Recenzja Boomboxpl
3

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
4

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
5

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
6

Shakes & Fidget Shakes & Fidget krótka opinia.

Recenzja Szejmut
7

Minecraft Minecraft - kiedyś, a dziś!

Recenzja Norateron
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
9

League of Legends Jinx-runy, build i nie tylko!

Poradnik Lolz1232
10

Roblox ROBLOX - recenzja różnych gier (moje TOP 5)

Recenzja LooLxD
Chat