Jak to działa
5.0 2 2075 0
02.10.2020

The Sims 4 "Cztery Pory Roku"

Wprowadzenie!

Hej! Postanowiłam napisać recenzje jak podoba mi się i jakie są plusy i minusy dodatku w The

Sims 4 "Cztery Pory Roku" !


Ożywienie gry!

Dodatek pomaga ożywić grę bo jak wiecie bez dodatku cztery pory roku jest trochę brak klimatu bo nie ma deszczy, śniegu lub burz, niestety nie ma tornada ale silny wiatr owszem jest, czyli to jest do duży plus dla dodatku, bo w niektórych kontynentach tornado nie występuje.


Nowe wyposażenie.

Nowym fajnym i przydatnym wyposażeniem na gorące dni jest mały basenik jeden z palmą który jest trochę droższy, a drugi z wzorem lub jest on jednokolorowy czyli na przykład : pudrowy czerwony czy dla niektórych pudrowy róż. W baseniku można się schłodzić lub małe dzieci pod opieką dorosłych mogą się pobawić! Jest to bardzo fajne i przydatne na ciepłe dni w lato kolejny plusik! Następnym fajnym na rozrywkę wyposażeniem jest wiadro z balonikami! Gdy napełnimy balonik wodą cała rodzina oprócz małych dzieci mogą się rzucać balonikami z oczywiście wodą. Jeszcze jest bardzo dużo wyposażenia, lecz ja podałam dwa które są jedne z fajniejszych choć w sumie też strach na wróble też jest fajny nie mówię, że nie.


Łyżwy, Wrotki?

Tak! Również twórca dodał łyżwy i wrotki, lecz nie do końca bo możemy je tylko zauważyć na stadionach czyli na lodzie lub jakby po podłodze. Wrotki i łyżwy to oczywiście sprawność fizyczna dlatego jeżdżąc na wrotkach czy łyżwach Sim zdobywa umiejętność sprawności fizycznej. Powiem szczerze, że jest to bardzo dokładnie zrobione bo Sim może się wywrócić, ale też zrobić piruet. Oczywiście stadiony mają opcje włączenia muzyki oraz efektów!


Sklepy, Jak to wygląda?

Owszem zostały dodane sezonowe sklepiki jak na przykład : na zimę jest sprzedawana gorąca herbata. Sklepy są bardzo fajnie zrobione w sumie są takie same jak inne na przykład : w dodatku "Miejskie życie" tylko są inaczej można tak powiedzieć przemalowane!

Jak wyglądają nowe śmierci?!

Jak dobrze pamiętam moja Simka wybrała się grać w koszykówkę na dworze jak było bardzo zimno i gdy skończyła grać natychmiast umarła z zimna! Więcej śmierci niestety nie testowałam.

Piękne krajobrazy w The Sims 4, istnieją?

Jak dla mnie istnieją niektóre są w odcieniach jesieni bardzo ładne a niektóre oszronione które są przepiękne! Lecz lato i wiosna na swój sposób też jest ładna!


Oczywiście nowe ubrania i akcesoria!

Większość nowych ubrań według mnie są one bardzo sezonowe bo to przecież cztery pory roku! Również dodali ubranka dla małych dzieci jak na przykład : małe kalosze są takie słodziutkie również jak czapki lub ubranka, lecz nie tylko dla małych dzieci ubrania są słodkie dla starszych na swój sposób również! Jak na przykład : Sukienki czy czapki.


Kalendarz, tydzień, miesiąc, rok oraz święta?

Tak! właśnie tak! Jeden z ważniejszych rzeczy w tym dodatku. Oczywiście święta w kalendarzu są ustawione automatycznie, lecz możemy też dodać swoje! Również w opcjach gry można zmienić ile będzie trwał miesiąc jak na przykład : 7 dni, 14 dni lub 28 dni w The Sims 4.


Jak wygląda święto?

Zawsze dzień przed świętem na telefon Sima przychodzi powiadomienie, że jutro jest na przykład : Zimowa Fiesta i gdy kliknie się powiadomienie przenosi nas do trybu budowani i pokazuje dekoracje na święto. Święto trwa od godziny 6 rano do 2 w nocy. Oczywiście w dzień święta są przydzielone zadania dla każdego Sima praktycznie niektórzy Simowie mają takie same zadania, lecz często gra na przykład automatycznie wybiera osobę która będzie robić wystawną kolacje lub śniadanie! Więc duży, duży plusik dla gry. Owszem trzeba wręcz kupić pudełko z dekoracjami, ponieważ jak nie będziemy mieć tego pudełka, nie będzie dekoracji wywieszonej. Jak na przykład w zimową fiestę trzeba ubrać choinkę są do wyboru trzy motywy i jest to bardzo fajne oraz fajne jest też to, że każda osoba w rodzinie niestety małe dzieci znowu nie mogą dekorować choinki. Zawsze o 20 przed kominkiem pojawia się Papciu Mróz i on wtedy zostawia prezenty pod... choinką!


Dziękuje za wytrwanie do końca!

Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do kupna dodatku oraz czy spodobał Ci się mój artykuł! Podziel się swoją opinią w komentarzu.


5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez xOliwicia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Call of War Zew wojny czyli Call of War

Recenzja Unganana
2

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
3

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
4

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja Bart1607
5

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
6

Biblioteka Modów - Gothic - 1. Cienie Przeszłości

Recenzja Tybero
7

Brawl Stars Jak łatwo wbijać Mastery w Brawl Stars: Praktyczny poradnik

Poradnik Piotrex3111
8

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
9

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
10

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
Chat