Jak to działa
0.0 0 183 0
31.01.2018

The Walking Dead - Dobra gra czy jednak nie?

Sporo osób słyszało o serialu The Walking Dead, ale powstała też gra o tym samym tytule. Gra składa się na razie (31.1.2017) z trzech sezonów. Telltale Games jest zarówno producentem jak i wydawcą. Projektantami są Jake Rodkin i Sean Vanaman. Scenarzysta są Sean Vanaman, Mark Darin
i Gary Whitta. Kompozytorem jest Jared Emerson-Johnson. Gra zostawała wydawana przez epizody. Tak że grę w czasie premiery można było kupić, ale był odblokowany tylko pierwszy epizod, a potem kolejne się odblokowywały, ale gdyby teraz ktoś by kupił The Walking Dead to miałby od razu wszystkie epizody. Gra jest z gatunku gra przygodowa point-and-click z elementami cRPG. Gra jest tylko jednoosobowa. Gra jest na różnych platformach takich jak: Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox 360, Xbox One, iOS, Android, Ouya, Kindle Fire HDX.
Główną postacią jest Lee Everett, który był nauczycielem historii i zabił jedną osobę i teraz jedzie z komisarzem autem policyjnym. Wtedy właśnie wybucha epidemia. Lee wydostaje się z auta i przychodzi do najbliższego domu. Znajduje tam krótkofalówkę i komunikuje się nią z Clementine. Potem znajdują żywych i jadą na farmę. Poznają tam rodzinę właścicieli farmy i Kenny'ego, Katjaa'e i ich syna Duck'a. Potem odjeżdżają i znajdują aptekę rodziców Lee i tam jest grupa ludzi. Gra tam mija, a potem odjeżdżają do motelu. Potem, gdy już nie mają jedzenia są zmuszeni, żeby pójść na farmę kanibali (jeszcze tego nie wiedzą). Ich przyjaciel został postrzelony i z niego zrobili jedzenie. Zostają zamknięci, ale wydostają się i albo zabijają całą rodzinę sami albo zostawiają ich na pożarcie szwendaczom. Dalej nie chcę nikomu zdradzać całej gry.
Gra jest godna polecenia przez ciekawą fabułę, trudne wybory, które nie wpływają strasznie na ciąg wydarzeń, ale są ciekawe i niektóre z nich mogą zasmucić. Sam jeszcze nie przeszedłem gry, ale oglądałem na YouTubie. Większości YouTuberów płakali lub byli naprawdę wzruszeni. I to potwierdza, że gra jest naprawdę dobra. Gdy przejdzie się pierwszy sezon, można kupić drugi sezon, w którym głównym bohaterem jest Clementine z pierwszego sezonów i w nim (drugim sezonie) jest jedno ogromne zaskoczenie, ale nie wiedzielibyście o co chodzi, gdybyście nie przeszli lub obejrzeli sezonu pierwszego. Jeśli ktoś lubi gry w których trzeba podejmować wybory to jest to gra stworzona dla niego. Zaskakująca fabuła i świetne wybory. Jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy to w Sklepie Play The Walking Dead jest za darmo.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
2

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
3

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
4

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
5

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
6

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
7

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
8

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
9

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
10

Metin2 METIN 2 Poradnik ogólny

Poradnik dardak800
Discord