Jak to działa
0.0 0 281 0
31.01.2018

The Walking Dead - Dobra gra czy jednak nie?

Sporo osób słyszało o serialu The Walking Dead, ale powstała też gra o tym samym tytule. Gra składa się na razie (31.1.2017) z trzech sezonów. Telltale Games jest zarówno producentem jak i wydawcą. Projektantami są Jake Rodkin i Sean Vanaman. Scenarzysta są Sean Vanaman, Mark Darin
i Gary Whitta. Kompozytorem jest Jared Emerson-Johnson. Gra zostawała wydawana przez epizody. Tak że grę w czasie premiery można było kupić, ale był odblokowany tylko pierwszy epizod, a potem kolejne się odblokowywały, ale gdyby teraz ktoś by kupił The Walking Dead to miałby od razu wszystkie epizody. Gra jest z gatunku gra przygodowa point-and-click z elementami cRPG. Gra jest tylko jednoosobowa. Gra jest na różnych platformach takich jak: Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox 360, Xbox One, iOS, Android, Ouya, Kindle Fire HDX.
Główną postacią jest Lee Everett, który był nauczycielem historii i zabił jedną osobę i teraz jedzie z komisarzem autem policyjnym. Wtedy właśnie wybucha epidemia. Lee wydostaje się z auta i przychodzi do najbliższego domu. Znajduje tam krótkofalówkę i komunikuje się nią z Clementine. Potem znajdują żywych i jadą na farmę. Poznają tam rodzinę właścicieli farmy i Kenny'ego, Katjaa'e i ich syna Duck'a. Potem odjeżdżają i znajdują aptekę rodziców Lee i tam jest grupa ludzi. Gra tam mija, a potem odjeżdżają do motelu. Potem, gdy już nie mają jedzenia są zmuszeni, żeby pójść na farmę kanibali (jeszcze tego nie wiedzą). Ich przyjaciel został postrzelony i z niego zrobili jedzenie. Zostają zamknięci, ale wydostają się i albo zabijają całą rodzinę sami albo zostawiają ich na pożarcie szwendaczom. Dalej nie chcę nikomu zdradzać całej gry.
Gra jest godna polecenia przez ciekawą fabułę, trudne wybory, które nie wpływają strasznie na ciąg wydarzeń, ale są ciekawe i niektóre z nich mogą zasmucić. Sam jeszcze nie przeszedłem gry, ale oglądałem na YouTubie. Większości YouTuberów płakali lub byli naprawdę wzruszeni. I to potwierdza, że gra jest naprawdę dobra. Gdy przejdzie się pierwszy sezon, można kupić drugi sezon, w którym głównym bohaterem jest Clementine z pierwszego sezonów i w nim (drugim sezonie) jest jedno ogromne zaskoczenie, ale nie wiedzielibyście o co chodzi, gdybyście nie przeszli lub obejrzeli sezonu pierwszego. Jeśli ktoś lubi gry w których trzeba podejmować wybory to jest to gra stworzona dla niego. Zaskakująca fabuła i świetne wybory. Jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy to w Sklepie Play The Walking Dead jest za darmo.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
3

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
4

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
5

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
6

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
7

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
8

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
9

Minecraft Uprawa drzew w minecrafcie. Poradnik jakiego nie było!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
Chat