Jak to działa

theHunter

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis theHunter

Szukasz darmowego symulatora polowania? The Hunter będzie zatem dla Ciebie doskonałą propozycją! Gra zawiera wszystkie tradycyjne elementy, które wyróżniają gatunek. Wejdziesz zatem w wirtualny świat pełen realistycznie zachowujących się zwierząt – dzikich ptaków, małej zwierzyny łownej i sporych okazów do upolowania, jak jelenie bądź nawet… niedźwiedzie. Do Twojej dyspozycji będzie szereg specjalistycznych sprzętów, a także najlepsze modele strzeleckiej broni. Żaden prawdziwy myśliwy nie pogardziłby takim wyposażeniem!

Oprócz polowania na wyjątkowe okazy zwierząt możesz także wchodzić w interakcję z pozostałymi uczestnikami gry z całego świata. Za pomocą komunikatora sieciowego możesz porozumieć się z tysiącami graczy, którzy podobnie jak Ty postanowili wcielić się w rolę łowców! Możecie założyć grupę przyjaciół i konkurować z innymi uczestnikami, rywalizować ze sobą w licznych turniejach lub zawodach, a także wspólnie podejmować się emocjonujących wyzwań. Warto wypytywać o szczegóły bardziej doświadczonych myśliwych, którzy mogą zdradzić Tobie tajniki polowań lub informacje o tych mniej dostępnych misjach! Mało tego, w grze możesz także publikować opisy swoich wypraw i zdjęcia z polowań. Każdy gracz znajduje się również w wielu rankingach – nie tylko lokalnych, ale i globalnych. Pamiętaj jednak, że polować możesz wyłącznie dzięki licencji łowieckiej – inaczej może złapać Cię… leśniczy.

Chcesz zostać najlepszym myśliwym w okolicy? Koniecznie odpal więc The Hunter i zanurz się w świecie dzikiej natury!

pełny opis gry
Screeny
theHunter screenshot1 theHunter screenshot2 theHunter screenshot3 theHunter screenshot4 theHunter screenshot5 theHunter screenshot6 theHunter screenshot7 theHunter screenshot8 theHunter screenshot9 theHunter screenshot10
Video

theHunter wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat