Jak to działa
Przejdź do gry Throne: Kingdom at War
Throne: Kingdom at War
5.0 1 947 0
21.12.2018

Średniowieczna Dominacja

Lubisz gry strategiczne czasu rzeczywistego? Posiadasz wystarczającą ilość czasu, by móc dominować nad resztą królów- ta gra jest dal Ciebie. Gra Throne: Kingdom at War toczy się w czasach średniowiecznych, gdy o względy oraz pozycję na świecie zabiegana poprzez wojnę, oraz siłę wojska. Pozycja ekonomiczna była na drugim miejscu w przeciwieństwie do sytuacji na arenie międzynarodowej dzisiaj.
Rozbudowuj swoje królestwo, mobilizuj nowych żołnierzy oraz atakuj inne królestwa, bądź instancje zapewniające surowce by móc dalej się rozwijać. Zajrzyj do średniowiecznego świata dawnych wojowników walczących o ziemie i uznanie, stań się jednym z nich i dominuj nad resztą. Zbierz swoich poddanych i wyrusz na wroga, uświadom go, że nie jest bezpieczny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jednym z ciekawszych aspektów w grze jest rozwój naszego bohatera. Możemy to robić poprzez wiele czynników dostarczonych nam przez grę pod postacią: najeźdźców, twierdzy innych królów, zbierania surowców, wysyłanie naszego inkwizytora by nawracał niewiernych. Czynności takie jak atakowanie najeźdźców wykonywać może tylko bohater a nawracanie niewiernych wyłącznie inkwizytor, którego zdobędziemy po odpowiednim rozbudowaniu naszego królestwa. Jednak atakowanie zamków przeciwnika, czy też zbieranie surowców możemy powierzyć naszym żołnierzom, których wyślemy na wyprawę pod opieką naszego bohatera, inkwizytora lub używając ich obu równocześnie. Musimy się zastanowić czy będziemy zbierać surowce z kilku źródeł, co zapewni bezpieczeństwo naszym jednostką, ponieważ będę krócej je wydobywać. Czy też zdecydujemy się na wysłanie wszystkich żołnierzy w jedno miejsce, co jest dość ryzykownym rozwiązaniem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, gra dostarcza nam wiele możliwości rozwoju naszego bohatera. Począwszy od wydobywania surowców, które pozwolą nam na rozbudowę naszego zamku i wykonywanie zleconych nam przez grę zadań. Kończąc na upragnionej przez wielu wojowników wojnie w imię swojego króla. Podczas rozgrywki możemy potykać się z naszymi problemami samotnie, lub w sojuszu, który znacznie zwiększa nasze możliwości pod każdym względem. Poprzez pomoc naszych współbratymców możemy szybciej rozwijać nasze budynki dzięki ich wsparciu a także możemy liczyć na ich pomoc w obronie.
Zatem musimy się zastanowić jakim królem chcemy zostać. Postrachem całego regionu, czy największym budowniczym. W zależności ot tego co wybierzemy nasz rozwój królestwa będzie się różnić, ponieważ wybierając daną drogę inaczej będziemy poszukiwać surowców.
Czy Ty już zastanowiłeś się jakim graczem chcesz zostać? Dołącz do nas! Oczekujemy Cie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
2

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
3

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
4

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
5

Margonem Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

Poradnik BananowaBestia
6

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
7

Drakensang Online Drakensang Online - klon Diablo czy coś więcej?

Recenzja DanhonyV09
8

League of Legends Patch 7.14 Warwick Jungle - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
9

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
10

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
Chat