Jak to działa

Throne: Kingdom at War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Throne: Kingdom at War

Witaj w świecie legendarnych władców, mądrych królów i wytrawnych rycerzy! Rozpocznij narodziny własnej legendy i zbuduj miasto na miarę swojej możliwości - miasto, przed którym będzie drżał każdy watażka.

W Throne: Kingdom at War zbierzesz armię wiernych rycerzy w lśniących zbrojach, którzy pomogą Ci zwyciężać graczy ze wszystkich zakątków świata. Rzucaj wyzwania innym władcą i tocz krwawe bitwy o dominację nad królestwem, aby ostatecznie zasiąść na starożytnym tronie, którym niegdyś rządzili nieustraszeni lordowie.

Twoi wasale już czekają na rozkazy. Pamiętaj, że w rozwoju miasta niezwykle ważne jest dbanie o jego bezpieczeństwo, dlatego musisz zadbać nie tylko o prężnie prącą do przodu gospodarkę i kulturę, ale również o odpowiednie struktury obronne swojego państwa. Daj się przenieść w klimat średniowiecza i rozpocznij niesamowitą przygodę już dziś!

Throne: Kingdom at War jest darmową strategią przeglądarkową. Działa na zasadzie free-to-play z dostępnymi mikropłatnościami, dzięki którym pozyskasz walutę niezbędną do rozbudowy królestwa i przyspieszysz postęp panujący w Twoim imperium.

Prowadź ekscytujące bitwy w czasie rzeczywistym, poszerzaj swoje strefy wpływów i wykonuj zadania, które przyniosą Ci lukratywne nagrody! Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swój smartfon i cofniesz się w czasie do początków zeszłego tysiąclecia.

pełny opis gry
Screeny
Throne: Kingdom at War screenshot1 Throne: Kingdom at War screenshot2 Throne: Kingdom at War screenshot3 Throne: Kingdom at War screenshot4 Throne: Kingdom at War screenshot5 Throne: Kingdom at War screenshot6 Throne: Kingdom at War screenshot7 Throne: Kingdom at War screenshot8 Throne: Kingdom at War screenshot9
Video

Throne: Kingdom at War wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat