Jak to działa
3.0 6 972 0
27.01.2018

Top 5 gier RPG wszech czasów

Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim kolejnym materiale. W dzisiejszym artykule przedstawię wam zestawienie pięciu najlepszych gier RPG wszech czasów. Od razu oczywiście informuję, że całe zestawienie układałem według moich upodobań, i oczywiście z moją opinią nie musicie się zgadzać. Pragnę także zaznaczyć, że wszystkie tytuły znajdujące się w topce są poukładane od dobrej do tej najlepszej (oczywiście moim zdaniem), więc nie są one poukładane losowo jak w liście pięciu najlepszych gier do kooperacji. Na coraz to wyższych pozycjach umieszczone zostały te gry, które urzekły mnie swoją fabułą, rozgrywką, główną postacią oraz innymi czynnikami. Jeżeli artykuł wam się spodoba, zachęcam do udostępnienia go znajomym, oraz do czytania innych moich prac :) Po tym krótkim wstępie chyba w końcu możemy przejść do konkretów. Zaczynajmy !
*Miejsce 5* - Fable: The Lost Chapters - Myślę, że większość będzie kojarzyć tę grę. Świetny przedstawiciel gatunku RPG mając już swoje lata, lecz nadal zaskakujący i grywalny. Jedna z pierwszych gier RPG z jakimi miałem do czynienia. Oczywiście oczarowała mnie totalnie. Polecam.
*Miejsce 4* - TES V: Skyrim - Według wielu jednej z najlepszych, o ile nie najlepszy przedstawiciel tego gatunku. Zadziwia swoim rozbudowanym światem, mnóstwem przedmiotów, możliwościami rozwoju bohatera. Gra bardzo dobra, lecz są lepsze :) (Moje zdanie)
*Miejsce 3* - Wiedźmin 3: Dziki Gon - To samo co w przypadku Skyrima. Polskie arcydzieło, które podbiło serca nie tylko graczy, lecz także krytyków, którzy bezpowrotnie zakochali się w tej produkcji. Pomimo średniawej jedynki, dobrej dwójki, trójka powala na kolana rozbudowanym światem oraz piękną oprawą graficzną. Zdecydowanie zasłużone top3.
*Miejsce 2* - TES lV: Oblivion - Może i nie może pochwalić się ogromnym światem, ilością broni, ilością zadań, lecz ma to coś. Klimat wprowadzający nas w całą historię imperium jest po prostu niesamowity. Nie wspomnę o eksplorowaniu wielu miast, okradaniu zamożnych kupców, wykonywaniu świetnie pisanych zadań. Skyrim odbiega troszkę całością, lecz nie można powiedzieć o nim źle. Oblivion zasłużone drugie miejsce.
*Miejsce 1* - Gothic - Chyba nikogo nie zdziwi to, że umieszczę Gothica. Zdecydowany prekursor w swojej czystej postaci, który zapoczątkował "to wszystko". Najlepsza gra RPG, w jaką kiedykolwiek dane było mi zagrać. Być może nie może pochwalić się takim otwartym światem jak Skyrim, lub piękną oprawą graficzną jak Wiesiek 3, lecz może pochwalić się niepowtarzalnym klimatem. Klimat jaki buduje Gothic jest po prostu nie do podrobienia,

Mam nadzieję, że artykuł się podobał. Oczywiście powtórzę po raz kolejny, lista wykonana została według moich spostrzeżeń i upodobań, także proszę Was o ocenianie go z przymrużeniem oka.

Pozdrawiam wszystkich ;)
Doxor
3.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Doxor

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Smite Wukong vampire build - MIAZGA!!! + bonusik

Poradnik SecondDeltaclav
6

Grand Theft Auto V (B2P) Od Gangstera do Milionera

Poradnik piotrusinio
7

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
8

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
9

Fortnite Fortnite - Gra z przyszłością

Recenzja LisiekTV
10

Dlaczego Polacy nie robią gier o Polsce?

Recenzja lasak
Chat