Jak to działa
0.0 0 316 0
11.03.2018

Top 5 nadchodzących gier 2018 roku

Oto najlepsze gry, które pojawią się w 2018 roku (moim skromnym zdaniem). To będzie w pełni subiektywna „topka”, zawarłem w niej gry, które uważam za najciekawsze mienionego roku i które mnie zachęciły, trailerami, zdjęciami i filmami z rozgrywki czy chociażby ciekawą prezentacją na różnych targach gier typu „E3".

Miejsce 5
Far Cry 5
Data premiery: 27 Marca
Platformy: PS4, Xbox One, PC
Far Cry 5 jest to kontynuacja długiej seri gier, po raz pierwszy zabierając ją z dala od egzotycznych miejsc w kierunku bardziej znanym (przynajmniej na Zachodzie): wiejskiej Montanie. Tym razem przeciwnikami protagonisty jest fanatyczny kult religijny, który już potargał mnóstwo nerwów w Stanach Zjednoczonych, ale poza tym można oczekiwać, że to będzie zwykły Far Cry, czyli bieganie, strzelanie i eksplorowanie nowych miejsc.
Miejsce 4
God of War
Data premiery: 20 kwietnia
Platformy: PS4
Nowy god of war pojawił się po raz pierwszy na targach Sony E3 w czerwcu 2016 roku. Gra ma wprowadzić całkowicie nową mechanikę rozgrywki dla fanów seri oraz nowe środowisko fabularne, a mianowicie mitologia nordycka. Gra Wprowadziła także fakt, że Spartanin nie jest już sam, dołączył do niego teraz syn Atreus, który będzie nam towarzyszył przez większość gry. Jest on powodem, dla którego ten „nowy” Kratos jest mniej zły i stara się zachować spokój.

Miejsce 3
Vampyr
Data premiery: 5 czerwca
Platformy: PC, PS4, XOne
Vampyr jest to gra RPG w mrocznym klimacie. Rozgrywa się w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku, gdy kraj ogarnia śmiertelna choroba, a ulice Londynu są pełne chorych i przerażonych ludzi. Naszym protagonistą jest Jonathan Reidem, chirurg wojskowy, który przemienił się w wampira po powrocie z wojny, gra jest pełna ciekawych mechanik, trudnych wyborów moralnych oraz jak to każda gra RPG, pełno miejsc do eksploracji.
Miejsce 2
Data premiery: 23 Marca
Platformy: PC, PS4, XONE
A way Out to gra kooperacyjna, w którą możemy zagrać z przyjacielem na kanapie lub online. Jeden z graczy kontroluje Vincenta, a drugi Leo. Dwóch zupełnie różnych ludzi, którzy próbują wyrwać się z więzienia, a potem unikają policji na zewnątrz. Prawdopodobnie twórcy inspirowali się serialem „Prison Break”, w którym był bardzo podobny scenariusz przedstawiony w grze.

Miejsce 1
Red Dead Redemption 2
Data premiery: 26 października
Platformy: PS4, XONE, w przyszłości PC
Red Dead Redemption 2, trzecia odsłona gry ogromnego studia „Rockstar San Diego”, który ponownie nas osadza na dzikim zachodzie. Sandbox opowiadający historię Arthura Morgana. Jest to prequel, czyli ukazuje akcję rozgrywaną przed wydarzeniami z pierwszej i drugiej części. Dużo nie wiemy o tej części, ale możemy być pewni, że Rockstar dostarczy nam wiele godzin świetnej zabawy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez adadadadadadadad

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
7

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
8

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
10

Fortnite Mistyczna kostka Fortnite.

Recenzja BananXDHEHE
Chat