Jak to działa

TrainStation

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis TrainStation

Chciałbyś poznać uroki profesji maszynisty lub zarządcy całej stacji? W TrainStation stworzysz nie tylko własną stację, ale dodatkowo siatkę własnych linii kolejowych. Do swojej dyspozycji masz zarówno pociągi osobowe jak i cargo. Zarabiaj na przewozie różnego rodzaju materiałów lub spraw, aby pasażerowie pokochali Twoje rozwiązania.

Twórcy postawili na różnorodność dzięki czemu jeden pociąg nie ogranicza się wyłącznie do jednego typu surowców lub usług, a co za tym idzie jeden przewóz może obsłużyć nie tylko pasażerów, ale i pocztę lub cargo. Planuj podróże, aby zwiększać swoje zyski i rozbudowuj swoją kolej! W grze TrainStation dostępnych jest 5 różnych rodzajów pociągów. Począwszy od parowych po ultraszybkie koleje elektryczne. Każdy pojazd (w zależności od kategorii) posiada indywidualny zestaw profitów np. silniki oparte na dieselu mogą otrzymywać więcej EXPa itd.

Nie zapominaj o sąsiadach! Odwiedzaj pobliskie stacje, aby zbierać nagrody oraz korzystaj z dostępnych połączeń handlowych.

pełny opis gry
Screeny
TrainStation screenshot1 TrainStation screenshot2 TrainStation screenshot3 TrainStation screenshot4 TrainStation screenshot5 TrainStation screenshot6 TrainStation screenshot7 TrainStation screenshot8 TrainStation screenshot9
Video

TrainStation wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat