Jak to działa
Przejdź do gry Transformice
Transformice
3.0 2 700 0
15.11.2017

5 Powodów dla których warto zagrać w Transformice

Chciałbym przedstawić wszystkim czytelnikom tego artykułu grę mojego dzieciństwa w którą bardzo lubiłem spędzić chwilę swojego wolnego czasu. Otóż w grze Transformice jesteśmy myszką, która wraz z innymi graczami ma za zadanie dojść do sera i wrócić do nory aby zwyciężyć. Pomóc ma nam w tym zadaniu szaman który może tworzyć różne przedmioty aby pomóc swoim innym zdobyć ser i dostać się do nory. Po krótkim omówieniu przedstawiam wam 5 powodów dla których warto zagrać w Transformice.

1. Dobrze rozbudowany system budowania przewodniczącej myszki tzw. Szamana. Na sam początek posiadamy 14 głównych różnych przedmiotów takie jak np. balon czy karton. Jest tutaj system levelowania naszego szamana i posiadamy 3 drzewka umiejętności, które dadzą nowe przedmioty do budowania oraz nowe najprzeróżniejsze umiejętności takie jak np. skrzydła albo sprężyny do pomocy innym myszką. Szamanem możemy zagrać tylko wtedy kiedy będziemy posiadali najwięcej punktów na serwerze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Przyjemny system poruszania się naszą myszką. Bardzo łatwo da się opanować poruszanie się do perfekcji. Poruszamy się tylko i wyłącznie strzałkami a do szamana używamy myszki do budowania. Wspinanie się po ścianach może zająć trochę czasu do wprawy ale da się też tego łatwo nauczyć.

3.W grze mamy sklepik w którym możemy dokonywać zakupu różnych ubrań dla naszych myszek. Możemy płacić serkami które zaniesiemy do nory lub możemy płacić prawdziwymi pieniędzmi. Jest to wtedy inaczej mówiąc nasza nagroda za zbieranie serków.

4. Mamy w grze 9 różnych trybów gry w których rywalizujemy z innymi graczami lub pomagamy im. W jednym z trybów mamy dotrzeć do nory z serem w innym Szaman ma za zadanie wypchnąć nas z planszy a w jeszcze innym ścigamy się. Graczy w każdych trybach jest dużo więc możemy cieszyć się każdym z nich.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Gra jest wciąż wspierana i są dodawane różne eventy. Mamy w grze wiele różnych emotek, które możemy pokazywać innym graczom. Jest w grze też chat i możemy popisać z innymi graczami.

6. Jest w grze edytor map i jeżeli jesteśmy oryginalni i ambitni to możemy stworzyć swoją własną mapę dla innych graczy. Jest to naprawdę bardzo dobrze rozbudowany system. Mamy do wyboru kilkadziesiąt dekoracji, podłóż oraz możliwość wybierania punktu odradzania się myszek i szamana.

7. W grze jest bardzo dużo map wykonanych przez twórców gry oraz graczy. Niektóre z nich są bardzo ładnie wykonane, a inne wymagają od gracza wykazać się pomysłowością i sprytem aby dojść do sera i wrócić z powrotem do nory

Zainteresowała cię ta gra?
Dołącz do innych myszek na planszy i zdobądź jak najwięcej sera
https://www.transformice.com/
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Dawid81771

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
3

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
4

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
6

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
7

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
8

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
9

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
10

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
Chat