Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
0 0 284 0
10.12.2017

Jak zacząć przygodę z Travian?

Wchodząc pierwszy raz w grę travian nie wiedziałem za bardzo "z czym to się je" i jak naprawdę dobrze zacząć. Z racji tego że jestem samoukiem i nie chciałem pomocy od znajomych czy innych tutorial'ów,było mi ciężko odnaleźć się w tamtym świecie. Teraz wiem że poradnik (przynajmniej w moim przypadku) by się bardzo przydały. Ale pewnego razu jeden z moich znajomych podejrzał moją rozgrywkę w ową grę. Wpadł w niezły śmiech gdy zobaczył moje aktualne "imperium". Wracając do tematu,gdyby nie on,nadal byłbym zielonym graczem w travianie. A więc pierwszą radą jaką mogę wam dać,jest słuchanie dobrych wskazówek od doświadczonych graczy.Dzięki temu będziecie mogli lepiej wystartować,a dzięki temu również lepiej potoczy się wasza przyszłość w owej grze.I tu Travian nie jest jedyną taką grą,bo uwierzcie mi,w większości grach będziecie potrzebowali mentora,kogoś kto wam dobrze doradzi,waszego doświadczonego kumpla ( bądź nieznajomego gracza który piszę tutoriale) by pomógł wam w osiągnięciu jak najlepszych wyników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 360 Graj
A więc zacznijmy od początku. Jaką nacją mamy zacząć naszą przygodę ? Mamy do wyboru 3 nacje: Rzymianie,Galowie oraz Germanie. Szybko charakteryzując je można powiedzieć że Germanie to atak,Galowie Obrona a Rzymianie Uniwersalizm. Dla początkujących najlepszym wyborem będą Galowie. Dzięki ich obronie z łatwością odeprzecie ataki przeciwników.Posiadają oni również duże bonusy do szybkości co również sprzyja w początkowej rozgrywce np. Bohater, gdy porusza się konno, ma dodatkowy bonus prędkości (+5). Również maja najtańszych osadników co przekłada się na dobrą ekonomię tej nacji,a handlarze mogą transportować 750 surowców z prędkością 24 pól na godzinę przez co można się bardzo szybko rozwinąć. Przejdźmy do rzeczy,zaczynając powinieneś skupić się na przejściu z dokładnym przeanalizowaniem samouczka,dzięki niemu zyskasz niezbędne podstawy służące do grania w tą grę i pozwoli to wciągnąć Cię na dłużej w tym wręcz bajecznym świecie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 420 Graj
Teraz przejdziemy do konkretów. Na początku gry,wraz z wykonywaniem samouczka musisz zacząć się usamodzielniać,zacząć myśleć co by tu dalej zrobić i jak rozplanować swoją przyszłość w grze. Niestety samouczek nie będzie z Tobą przez całą grę i będziesz musiał zacząć brać sprawy w swoje ręce. Wraz z samouczkiem nie zapominał o wypełnianiu zadań z które możesz otrzymać bananki. One również pomogą Ci w mądrym zagospodarowaniu swojego imperium. Ale Pewnie sobie myślisz: W takim razie,co mam w końcu robić ? Co budować? co podbijać ? I co robić kiedy i jak ??? Na początku powinieneś lekko rozbudować pola uprawne wraz ze wszystkimi rudami tak aby starczało Ci na wydatki związane z wojskiem i budownictwem. Gdy już to zrobisz powinieneś poważnie zadbać o swoją kryjówkę. Dzięki niej,inni gracze ograbiając Cię nie będą mieli z tego żadnych korzyści,więc przestaną Cię obrabiać.Gdy już rozbudujesz kryjówkę do poziomu który będzie pokrywał całe twoje zasoby,możesz zacząć rozbudować swój główny budynek dzięki czemu skrócić czas stawiania innych budowli. W między czasie nie zapominaj by twój bohater stał w bezruchu. Wysyłaj go jak najczęściej na misję by zdobył doświadczenie i stawał się coraz silniejszy. Następnie zacznij rozbudowywać swoje pozostałe budynki według tego czego Ci brakuje. Jeśli masz za mało zasobów,rozbuduj magazyn,jeśli za mało unowocześnione wojsko,rozbuduj akademie,a jeśli chcesz umocnić obronę,rozbuduj palisadę. To wszystko zależy od pozycja w jakiej się aktualnie będziesz znajdował. Później możesz wreszcie zająć się wojskiem i produkować tyle jednostek ile potrzebujesz i możesz i wtedy zacząć podbijać innych graczy. I pamiętaj: Nie zapominaj o żadnym z budynków i aspektów w tej grze,wszystko potrzebuję regularnej pielęgnacji i rozbudowy. Resztę rzeczy którymi musisz się zająć to już tylko i wyłącznie twój pomysł na grę,musisz zaskoczyć przeciwników i to jest najlepsza rada jaką mogę Ci dać ;)
Powodzenia :D
Jak zacząć przygodę z Travian? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Dejwideł

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord