Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
3.5 2 316 0
17.11.2019

Początki są zawsze trudne!

Cześć :)

Nazywam się Adam i w tym krótki artykule chciałbym Ci przekazać kilka dobrych rad i lub porad, jak rozpocząć swoje podboje w grze Travian!


Chciałbym zaznaczy, że to mój pierwszy tego typu materiał i wciąż się uczę pisać takie rzeczy. Dlatego proszę o wyrozumiałość i bardziej przychylne oko? :D

Tak czy inaczej, pamiętajcie o dystansie! Mój materiał może zawierać wady i dlatego bardzo ważne jest podejście, które przyjmiecie podczas jego czytania. Być może jego treść będzie dla Was czymś nowym lub przeciwnie. Czyli może zawierać informacje, które już posiadacie, a czas, który poświeciliście na przeczytanie, to była strata czasu. W takim przypadku, proszę o wybaczenie. Materiał jest skierowany do nowych graczy. W ten sposób chciałbym Wam pomóc. Chce, aby Wasza rozgrywka w niej była o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.


Zapraszam do lektury ;)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
  • Otóż, jak już wiesz (zakładam, że miałeś/aś okazje już zagrać lub pograć w grę, o której jest ten artykuł. Jeśli nie, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym tytułem! Na początku przyjdzie Ci się zmierzyć z samouczkiem ... Niestety, każda gra taki posiada :P


  • Ten, który został stworzony do omawianej gry, jest dla mnie osobiście dość słaby. Dla osoby, która pierwsza raz ma okazje grać w ten tytuł, może być trudny. Ciężko jest się połapać w mechanice tej gierki. Po samouczku otrzymamy pełny dostęp do gry. Choć samouczek pokazuje nasz grę i jej działanie, to ja osobiście i tak miałem z nią problem. Właściwie to, aby dobrze ją zrozumieć, to tak naprawdę trzeba wszystkie spróbować samemu. Tylko w taki sposób można dobrze ją zrozumieć. Ale dość o moich odczuciach. Wróćmy do tematu artykułu! Chce abyś przeczytał/ła następujące punkty, które mogą Ci pomóc w grze! Zapraszam!


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Lecz może czas przejść do setna ... Otóż, poniżej znajdziesz kilka rad od mojej skromnej osoby. Mam nadzieje, że pomogłem Ci w jakiś sposób tym artykułem :)


  • Wybuduj i rozwijaj ,,Główny budynek" - budowa nowego budynku wymaga jego obecności. Dlatego ważne jest, aby go rozwijać.
  • Wybuduj i rozwijaj ,,Koszar" - każde silne państwo/miasto potrzebuje armii. Musisz mieć oddziały i do ataku i do obrony.
  • Wykonywanie wyzwań naszego Bohatera - wykonywanie zadań rozwija naszego bohaterów, który może dostać surowce jako nagroda. Surowce zdobyte w tej sposób można śmiało wykorzystać do rozwoju osad.
  • Zakładanie nowych osad - nowe osady, to przed wszystkim rozwój naszego imperium, pamiętaj o tym.
  • Odkrywanie nowych jednostek - w budynku ,,Akademia" masz możliwość odkrywania nowych jednostek.
  • Ulepszanie jednostek - rozwój posiadanych, czyli odkrytych już jednostek jest bardzo ważny.


Myślę, że te kilka rad pomoże Ci na star, aby dość szybko rozwinąć swoje miasto oraz imperium.

Życzę miłej zabawy. Pa

3.5 (głosów: 2)
Art napisany przez Adam6

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
3

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
4

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
5

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
6

Team Fortress 2 Jak handlować i zarazem zarabiać w TeamFortess2

Tutorial DROBOT
7

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

3 najlepsze gry skradanki

Tutorial Jakacz
9

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
10

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
Chat