Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
3.5 2 245 0
17.11.2019

Początki są zawsze trudne!

Cześć :)

Nazywam się Adam i w tym krótki artykule chciałbym Ci przekazać kilka dobrych rad i lub porad, jak rozpocząć swoje podboje w grze Travian!


Chciałbym zaznaczy, że to mój pierwszy tego typu materiał i wciąż się uczę pisać takie rzeczy. Dlatego proszę o wyrozumiałość i bardziej przychylne oko? :D

Tak czy inaczej, pamiętajcie o dystansie! Mój materiał może zawierać wady i dlatego bardzo ważne jest podejście, które przyjmiecie podczas jego czytania. Być może jego treść będzie dla Was czymś nowym lub przeciwnie. Czyli może zawierać informacje, które już posiadacie, a czas, który poświeciliście na przeczytanie, to była strata czasu. W takim przypadku, proszę o wybaczenie. Materiał jest skierowany do nowych graczy. W ten sposób chciałbym Wam pomóc. Chce, aby Wasza rozgrywka w niej była o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.


Zapraszam do lektury ;)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
  • Otóż, jak już wiesz (zakładam, że miałeś/aś okazje już zagrać lub pograć w grę, o której jest ten artykuł. Jeśli nie, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym tytułem! Na początku przyjdzie Ci się zmierzyć z samouczkiem ... Niestety, każda gra taki posiada :P


  • Ten, który został stworzony do omawianej gry, jest dla mnie osobiście dość słaby. Dla osoby, która pierwsza raz ma okazje grać w ten tytuł, może być trudny. Ciężko jest się połapać w mechanice tej gierki. Po samouczku otrzymamy pełny dostęp do gry. Choć samouczek pokazuje nasz grę i jej działanie, to ja osobiście i tak miałem z nią problem. Właściwie to, aby dobrze ją zrozumieć, to tak naprawdę trzeba wszystkie spróbować samemu. Tylko w taki sposób można dobrze ją zrozumieć. Ale dość o moich odczuciach. Wróćmy do tematu artykułu! Chce abyś przeczytał/ła następujące punkty, które mogą Ci pomóc w grze! Zapraszam!


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Lecz może czas przejść do setna ... Otóż, poniżej znajdziesz kilka rad od mojej skromnej osoby. Mam nadzieje, że pomogłem Ci w jakiś sposób tym artykułem :)


  • Wybuduj i rozwijaj ,,Główny budynek" - budowa nowego budynku wymaga jego obecności. Dlatego ważne jest, aby go rozwijać.
  • Wybuduj i rozwijaj ,,Koszar" - każde silne państwo/miasto potrzebuje armii. Musisz mieć oddziały i do ataku i do obrony.
  • Wykonywanie wyzwań naszego Bohatera - wykonywanie zadań rozwija naszego bohaterów, który może dostać surowce jako nagroda. Surowce zdobyte w tej sposób można śmiało wykorzystać do rozwoju osad.
  • Zakładanie nowych osad - nowe osady, to przed wszystkim rozwój naszego imperium, pamiętaj o tym.
  • Odkrywanie nowych jednostek - w budynku ,,Akademia" masz możliwość odkrywania nowych jednostek.
  • Ulepszanie jednostek - rozwój posiadanych, czyli odkrytych już jednostek jest bardzo ważny.


Myślę, że te kilka rad pomoże Ci na star, aby dość szybko rozwinąć swoje miasto oraz imperium.

Życzę miłej zabawy. Pa

3.5 (głosów: 2)
Art napisany przez Adam6

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
5

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
7

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
8

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
9

Star Stable Star Stable, a Stajnia Marzeń - porównanie

Recenzja Lesbiss
10

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
Chat