Jak to działa

Travian Kingdoms

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Travian Kingdoms

Daj się wciągnąć do świata Traviana w zupełnie innej odsłonie. Oto nadchodzi Travian Kingdoms, usprawniona wersja popularnej gry przeglądarkowej! Tak jak i w przypadku poprzedniczki Twoim głównym zadaniem będzie rozbudowa osady oraz nawiązanie współpracy z innymi graczami. W końcu niebezpieczeństwo czyha praktycznie na każdym kroku!

Początkowo zostaniesz przeniesiony do losowej części na olbrzymiej mapie świata gry. Możesz wybrać jedną z trzech frakcji takich jak Galowe, Rzymianie lub Teutonowie. Każda z nich posiada indywidualne cechy, które zdecydowanie wpłyną na dalszą rozgrywkę. W Travian Kingdoms twórcy położyli duży nacisk na klasyczne elementy strategii. Twoim głównym zadaniem jest zatem rozwój wioski, wydobywanie surowców oraz stawianie kolejnych budynków.

Wraz z postępem w grze Twoja wioska może przeobrazić się w prawdziwie prosperujące średniowieczne miasto. Pamiętaj! Ulepszenia Twojej osady wpłyną na jej obronność oraz zdolności militarne. W końcu nie tylko Ty dążysz do stworzenia prawdziwego imperium. Szereg nowości, które wprowadza Travian Kingdoms wznoszą podstawową zabawę na nowy poziom. Przekonaj się sam!

pełny opis gry
Screeny
Travian Kingdoms screenshot1 Travian Kingdoms screenshot2 Travian Kingdoms screenshot3 Travian Kingdoms screenshot4 Travian Kingdoms screenshot5 Travian Kingdoms screenshot6 Travian Kingdoms screenshot7 Travian Kingdoms screenshot8 Travian Kingdoms screenshot9 Travian Kingdoms screenshot10
Video

Travian Kingdoms wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat