Jak to działa

Tribal Wars 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Tribal Wars 2

Tribal Wars 2 to darmowa strategia online osadzona w średniowiecznym świecie pełnym rycerzy, generałów i politycznych intryg. Okryj się chwałą jako prawdziwy władca i rozwijaj potęgę swojej fortecy w krainie pożartej przez wojnę. Zbierz armię i poprowadź ją ku zwycięstwu!

Głównym aspektem tej gry MMO jest rozbudowywanie i ulepszanie budynków w swoim królestwie, a także prowadzenie emocjonujących potyczek w czasie rzeczywistym w środowisku PvP. Buduj nowe przybytki i usprawniaj te, które już zajmują miejsce w Twojej twierdzy, aby rekrutować coraz lepiej wyszkolonych i uzbrojonych żołnierzy. Tylko z ich pomocą i z udziałem zmysłu stratega osiągniesz postęp w Tribal Wars 2 i z powodzeniem zaatakujesz wrogich graczy. Pamiętaj, że możesz tu także tworzyć potężne sojusze z innymi uczestnikami tej przeglądarkowej strategii MMO.

Nie będziemy się już dłużej rozwodzić nad podbojami, bo o rozwój królestwa trzeba też dbać poprzez sprawowanie mądrej władzy w wielu aspektach, wliczając w to także segment ekonomii. Do prawidłowego rozwoju Twoich poddanych potrzebne są surowce pochodzące z okolicznych terenów lub zdobyte na drodze grabieży.

Gra czerpie dużo ze swojej poprzedniczki – wiele aspektów nie uległo w ogóle zmianom, ale wprowadzono pewne usprawnienia. W Tribal Wars 2 możesz wznosić i dokonywać usprawnień na 17 budynkach różnego rodzaju.

Całość oparta jest na bardzo przyjemnej i estetycznej, a zarazem old-schoolowej grafice 2D. W miarę rozwoju osady w potężne miasto, Tribal Wars nabiera na uroku, co w połączeniu z klarownym i intuicyjnym interfejsem zapewnia świetną zabawę na wiele godzin.

pełny opis gry
Screeny
Video

Tribal Wars 2 wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat