Jak to działa
5.0 1 943 0
23.08.2017

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo [ang. Lost Legency] jest kolejną częścią exclusive na PS4. Jest to samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja który wywołał duży szok na rynku gier dzięki swej wzruszającej fabule co jest prawdą, sam grałem, sam widziałem, coś pięknego. Oprawa graficzna czasami przypomina prawdziwy film, jest po prostu piękna. Lecz nie o tym tu mowa tylko o tym świetnym dodatku który został wydany w Polsce w pełnej wersji językowej [dubbing PL] dnia 22 sierpnia 2017 roku. Rozszerzenie samodzielnie zostało opracowane przez to samo studio co Uncharted 4 Kres Złodzieja czyli przez Naught Dog.
Przejdźmy teraz do fabuły [ALERT SPOILER]
Akcja gry toczy się po głównej przygodzie z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Po raz pierwszy w historii serii głównym bohaterem nie jest już Nathan Drake czyli sławnym poszukiwacz, ojciec, wspaniały mąż i świetny bohater.
W tej roli zastąpiła go znana z poprzednich części Chloe Frazer, której towarzyszy kobieta imieniem Nadine. Fabuła z tego co dowiedziałem się osadzona jest głównie na terenie Indii co daje dużo możliwości oraz wyzwania pod względem graficznymi na twórców gry, a cała ta akcja będzie się toczyć wokół poszukiwań starożytnego artefaktu. Zapowiada się świetnie. Dwie wspaniałe bohaterki, otwarty świat, tak dobrze słyszeliście otwarty świat w którym większą role będą odgrywać nieustanne walki pomiędzy naszymi bohaterkami a przeciwnikami którzy pewnie będą chcieli powstrzymać je przed dotarciem do artefaktu. Z historii wiemy że Nathan miał z tym wielkie problem lecz udało mu się ustatkować życie. Na ile to każdy wie.
Możemy dowiedzieć się jeszcze że większą uwagę będzie tu odgrywała nieustanna walka z wrogami na otwartym terenie, inaczej mówiąc otwarty ogień cały czas.
W naszym świecie inaczej niż w swojej poprzedniczce będziemy mogli odkrywać tajemnicze miejsca, wydarzenia na które czasami wpadniemy przez przypadek lub celowo- ustawione przez twórców gry. Jest to nowe rozwiązanie, według mnie lepsze niż poprzednio ponieważ gracz będzie mógł coś po odkrywać a nie cały czas iść wyznaczoną ścieżką do końca gry. Podsumowując, uważam, że nowy Uncharted jest czymś nowym co wywoła szał na rynku gier i już tego dokonał. Oceny gier lecą tylko od 8,5 w górę co daje przewagę nad innymi grami. Jest to kolejna świetna produkcja Sony tylko dla PS4 co bardziej przyciąga graczy do zakupu tej konsoli. Aktualnie gra kosztuje, jeżeli ktoś ma zamiar ją kupić ok. 149 zł co nie jest dużo ceną jak na nową grę od Sony. Jeszcze raz bardzo polecam grę i do zobaczenia w nowym artykule :) Pozdrawiam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat