Jak to działa
0 0 229 0
23.08.2017

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo [ang. Lost Legency] jest kolejną częścią exclusive na PS4. Jest to samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja który wywołał duży szok na rynku gier dzięki swej wzruszającej fabule co jest prawdą, sam grałem, sam widziałem, coś pięknego. Oprawa graficzna czasami przypomina prawdziwy film, jest po prostu piękna. Lecz nie o tym tu mowa tylko o tym świetnym dodatku który został wydany w Polsce w pełnej wersji językowej [dubbing PL] dnia 22 sierpnia 2017 roku. Rozszerzenie samodzielnie zostało opracowane przez to samo studio co Uncharted 4 Kres Złodzieja czyli przez Naught Dog.
Przejdźmy teraz do fabuły [ALERT SPOILER]
Akcja gry toczy się po głównej przygodzie z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Po raz pierwszy w historii serii głównym bohaterem nie jest już Nathan Drake czyli sławnym poszukiwacz, ojciec, wspaniały mąż i świetny bohater.
W tej roli zastąpiła go znana z poprzednich części Chloe Frazer, której towarzyszy kobieta imieniem Nadine. Fabuła z tego co dowiedziałem się osadzona jest głównie na terenie Indii co daje dużo możliwości oraz wyzwania pod względem graficznymi na twórców gry, a cała ta akcja będzie się toczyć wokół poszukiwań starożytnego artefaktu. Zapowiada się świetnie. Dwie wspaniałe bohaterki, otwarty świat, tak dobrze słyszeliście otwarty świat w którym większą role będą odgrywać nieustanne walki pomiędzy naszymi bohaterkami a przeciwnikami którzy pewnie będą chcieli powstrzymać je przed dotarciem do artefaktu. Z historii wiemy że Nathan miał z tym wielkie problem lecz udało mu się ustatkować życie. Na ile to każdy wie.
Możemy dowiedzieć się jeszcze że większą uwagę będzie tu odgrywała nieustanna walka z wrogami na otwartym terenie, inaczej mówiąc otwarty ogień cały czas.
W naszym świecie inaczej niż w swojej poprzedniczce będziemy mogli odkrywać tajemnicze miejsca, wydarzenia na które czasami wpadniemy przez przypadek lub celowo- ustawione przez twórców gry. Jest to nowe rozwiązanie, według mnie lepsze niż poprzednio ponieważ gracz będzie mógł coś po odkrywać a nie cały czas iść wyznaczoną ścieżką do końca gry. Podsumowując, uważam, że nowy Uncharted jest czymś nowym co wywoła szał na rynku gier i już tego dokonał. Oceny gier lecą tylko od 8,5 w górę co daje przewagę nad innymi grami. Jest to kolejna świetna produkcja Sony tylko dla PS4 co bardziej przyciąga graczy do zakupu tej konsoli. Aktualnie gra kosztuje, jeżeli ktoś ma zamiar ją kupić ok. 149 zł co nie jest dużo ceną jak na nową grę od Sony. Jeszcze raz bardzo polecam grę i do zobaczenia w nowym artykule :) Pozdrawiam.
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
2

Jakie są najlepsze gry dla dziewczyn

Recenzja Porarzo
3

Najdziwniejsze symulatory

Recenzja Typowypolak nr 1
4

Devil May Cry 2 - I'm bored and old

Recenzja LiquidSnake
5

Jak zdobyć gry lub skiny za darmo?

Video Kowalski03
6

Informacje o Farming Simulator 2019

Recenzja Typowypolak nr 1
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord