Jak to działa

Under Control

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Under Control

Przejmij stery wojny wcielając się w generałą potężnej armii. Planuj swoje ataki i zarządzaj zasobami bazy wojskowej, aby prowadzić skuteczną kampanię wojenną - to wszystko czeka na Ciebie w Under Control.

Ta naładowana akcją gra strategiczna zabiera graczy do świata wojny, w którym liczą się zarówno szybkie reakcje, jak i umiejętność przewidywania decyzji przeciwnika. Podejmując się roli generała, przyjmiesz na siebie wyzwanie unicestwienia tyrana, który planuje zapanować nad światem i zaprowadzić w nim ostateczny chaos.

Przejmij kontrolę nad pierwszą bazą, która stanie się Twoim centrum dowodzenia. Zanim jednak zdobędziesz panowanie nad terenem, będziesz musiał przejąć obecne tam fabryki i inne obiekty przydatne dla rozwoju bazy. Wznoś kolejne budynki i rekrutuj żołnierzy na stanowiska, aby jak najlepiej radzić sobie na polu walki.

W bitwach cel jest prosty - przejąć lub zniszczyć wszystkie punkty należące do przeciwnika na mapie. Aby to zrobić, musisz obrać odpowiednią strategię - na szczęście swoje jednostki możesz rozstawiać stopniowo, dzięki czemu łatwiej Ci będzie poruszać się po mapie minimalizując ryzyko, że tym razem wrócimy do bazy na tarczy.

W Under Control możesz grać w pojedynkę lub dołączyć do klanu wraz z innymi graczami. Wtedy dopiero poznasz, co ta strategia MMO ma Ci do zaoferowania pod kątem PvP. Atakuj bazy wroga wraz ze znajomymi i przejmij ich militarne pozycje.

Gra jest dostępna z poziomu przeglądarki zupełnie za darmo. Możesz grać w nią również za pośrednictwem Facebooka, dlatego wystarczy, że wybierzesz odpowiednią platformę i rozpoczniesz militarne podboje jako skuteczny generał!

pełny opis gry
Screeny
Under Control screenshot1 Under Control screenshot2 Under Control screenshot3 Under Control screenshot4 Under Control screenshot5 Under Control screenshot6 Under Control screenshot7 Under Control screenshot8 Under Control screenshot9 Under Control screenshot10
Video

Under Control wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat