Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 2306 0
04.08.2018

Marzy ci się baza nie do zdobycia ?

Witam,
Jeśli tutaj zaglądacie to zapewne szukacie sposobu na wybudowanie bazy, która pozostanie niezniszczona przez dłuższy okres :)
Na początku chciałbym tylko napomnieć, że sposoby są jak najbardziej przetestowane i sprawdzą się w 99%. W Unturned mam przegrane już sporo godzin a bazy budowane przeze mnie jak i moją ekipę czasem potrafiły zostać nienaruszone aż do zamknięcia serwera.

Jak każdy gracz wie, budowa bazy pochłania sporo czasu i zazwyczaj nie może wytrwać dłużej niż kilka nocy, ponieważ gracze idący na łatwiznę wolą ograbić bazę łatwym sposobem a niżeli samemu trudzić się w poszukiwaniu surowców.
Mam nadzieję, że porady się sprawdzą. Uprzedzając każdy może zastosować własne udogodnienia jak i ulepszenia a zapewniam że baza będzie nie do zdobycia przez zwyczajnych graczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
A więc przejdźmy do rzeczy :
Pierwsze co będziemy musieli zrobić to znaleźć serwer z komenda /home.
Następnie musimy zgromadzić jak najwięcej materiałów takich jak metal scrapy, metal sheety, metal bary, drewno i inne tego typu surowce niezbędne do budowy.
Kolejną rzeczą jest znalezienie dogodnego miejsca, najlepiej by były to jak najmniej uczęszczane okolice oraz najlepiej by było to miejsce przy niewidzialnej bocznej barierze a jeszcze lepiej u styku dwóch tzw. rogu mapy.
Gdy już to wszystko zrobimy możemy zabrać się za budowę.
  • Podbudowujemy się w górę tak wysoko jak tylko się da, najlepiej schodkami tak aby później móc swobodnie i prosto ułożyć podłogi i ściany, ( schody niszczymy na bieżąco lub na koniec tak by budowla była w powietrzu bez kontaktu z ziemią)
  • Następnie przystępujemy do budowania naszej bazy w powietrzu nie zapominając o ówczesnym zapisaniu respawna za pomocą łóżka. Kształt może być dowolny.
  • Do o koła naszej bazy umiejscawiamy flagi uniemożliwiające budowanie, jednakże musimy je mocno obudować najlepiej metalowymi elementami by nikt nie mógł ich zniszczyć z dalszej odległości oraz by nikt nie mógł się do niej dobudować.
  • Dla większej defensywy możemy pogrubić nasze ściany, dodać działka automatyczne czy inne rzeczy tego typu wedle uznania.
  • Reszta w zależności od kreatywności i chęci.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejnym sposobem jest znalezienie tzw. ''glitcha'' czy też ''buga''.
Chodzi tutaj o wykorzystanie błędu w teksturach mapy.
Takimi miejscami są niektóre silosy na farmach, do których za pomocą poziomo ustawionym platformom, przymocowanym do auta możemy z łatwością dostać się do środka i wybudować mini bazę której nikt nie zniczy ani prawdopodobnie nie znajdzie.
Innym miejscem jest również jaskinia na mapie PEI, w której to możemy wniknąć w tekstury mapy. Aby się tam dostać wystarczy poszukać pewniej szczeliny w suficie jaskini i wczołganie się tam.
Innym sposobem jest dość ryzykowna budowla jednakże sprawdzona i działająca.
A więc budujemy naszą bazę gdzieś blisko drzew, umożliwiamy swobodne wejście do jej wnętrza a wszystkie cenne dla nas rzeczy ukrywamy kawałek dalej w sejfach, które możemy umieścić na pniach ściętych drzew a gdy te odrosną sejfy zostaną nie widzialne dla szarych graczy. Ewentualnie możemy je ukryć w małej budce, którą pozostawimy bez żadnych zabezpieczeń lecz nie udostępnimy wejścia do niej .
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez CortezBAnAN

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Angels 3 Wrota do krainy fantastycznej gry

Recenzja Aktee
2

War Thunder Największy symulator pola bitwy na rynku

Recenzja Tybero
3

5 powodów dla których warto kupić the Sims 4

Recenzja yxy
4

Gwint Gwint - historia karty Nivellen

Poradnik Porarzo
5

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
6

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
7

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
8

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
10

CSGO Prime (B2P) Immortals - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat