Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 1707 0
26.02.2018

Minecraft dla ubogich :P

Unturned to darmowa gra o otwartym świecie typu survival. Zawiera dwa tryby, jednoosobowy oraz wieloosobowy. Nie potrzeba tu nie wiadomo jakiego komputera abyśmy mogli grać, gdyż gra posiada niskie wymagania. Grę możemy znaleźć na Steam, dla osób które nie orientują się, jest to taka platforma do gier. W Unturned mamy dostępne skiny do wszelkiego rodzaju broni oraz ubrań. Gra opiera się na perspektywie pierwszej osoby, lecz można ją zmienić także na kamerę trzecioosobową. Ta produkcja nie ma wiele wspólnego z Minecraftem tak jak zażartowałem w tytule, jedynym charakterystycznym elementem są kwadratowe postacie, przedmioty i cały otaczający nas świat, sens gry jest całkowicie inny. Głównym celem gracza jest walka z zombie. Unturned to raczej gra dla młodszych, lecz kto zabroni osobie dorosłej żeby i ta mogła grać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Poza trybem przetrwania, mamy dostępny także tryb areny. Jest on stworzony na zasadzie Fortnite czy PUBG, gracze rywalizują ze sobą na zmniejszającej się co jakiś czas powierzchni mapy. Podczas walki możemy podnosić różne bronie oraz przedmioty potrzebne do przetrwania. Ostatni gracz który przeżył wygrywa rozgrywkę. Mamy do dyspozycji kilkanaście map na których możemy grać, m.in. Germany, Russia, Yukon czy PEI. Dzięki sporej ilości map rozgrywka tak szybko się nie nudzi. Gra pod żadnym pozorem nie jest "pay to win" bez problemu możemy zabić osobę która posiada konto gold. Zapytasz co to jest konto gold, kupując ten dodatek mamy dostęp do innych elementów wyglądu postaci czy serwerów na których grają jedynie osoby z także ulepszonym kontem. Jeżeli nie chcesz grać z oszustami czy osobami młodszymi które cię irytują podczas rozgrywki, warto zainwestować parę złoty i cieszyć się z gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W Unturned dużo elementów przypada na survival, a są nimi np. możliwość budowania, craftowania i rozkładania przedmiotów, dłużej leżące jedzenie w ekwipunku się psuje, możemy krwawić, zatruć się oraz połamać nogę, a nawet po zjedzeniu nie przygotowanej borówki możemy dostać halucynacji. Mamy możliwość modyfikowania broni, co za tym idzie, montaż tłumnika, zmiana amunicji czy założenie dwójnoga do snajperki. W grze jest także dostępny system doświadczenia, które tracimy po śmierci. W Unturned możemy komunikować się na chacie oraz poprzez mikrofon. Twórca umożliwia także grę z kolegami z listy znajomych na Steam. Grając razem jesteśmy oznaczeni na mapie nickiem, co pomaga w łatwiejszym odnalezieniu się. Jeżeli znudziły nam się standardowe mapy, to mamy możliwość stworzenia własnej, gdyż Unturned posiada pełen edytor map. Jednak żeby wykreować taką mapę potrzeba dość sporo czasu. Podsumowując Unturned jest warte zagrania, gra niby prosta, a dostarcza zabawy na wiele godzin.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LeiTo8631

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

4Story Moja recenzjao 4story

Recenzja mambaa
3

The Long Dark - 9 porad dla początkujących

Poradnik Banankowiec2453
4

My Little Farmies Świetna gra do zarabiania bananków!

Recenzja Conte
5

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
6

Valorant - Raze, czyli połączenie mobilności i obrażeń

Poradnik Banana Peely
7

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
8

Ikariam Jak rozpocząć grę w Ikariam?

Poradnik MaxxY
9

Fortnite Kilka porad dla nowych graczy w Fortnite

Poradnik xnoobxpl
10

League of Legends Skarner - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat