Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
4.3 6 1130 0
07.08.2017

Recenzja Gry Unturned

Unturned jest to fajna gra. Znajdują się tam serwery typu np. areny,serwery rp oraz serwery typu survieval. Gra jest bardzo fajna gdy gra się ze znajomymi wiadomo łatwiej zbudować bazę i znaleźć bronie. Samemu jest trudniej chociaż też gra się fajnie. Można też zagrać na modzie single player. Można również grać matchmakingi. W grze unturned można także otwierać skrzynki ze skinami. W unturned można modyfikować również wygląd swojej postaci. W grze można także zakupić konto gold. Postać można także ubrać swoimi skinami bluzek i spodni. Grając na serwerach dropią skiny. oczywiście nie zbyt drogie bo po ok 0.03 euro. Gra ogulnie polega na przetrwaniu w świecie zombie. Na arenach oczywiście nie ma zombie tylko każdy na każdego. W grze grając ze znajomymi można wejść w grupę taką w jaką oni weszli. Żeby ustawić sobie grupę trzeba być w niej na steam w grze wchodzimy w survivors potem group i klikamy jaką grupę chcemy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak wyglądają skiny ze skrzynki sierpniowej z tego roku. Żeby otworzyć skrzynkę trzeba kupić kluczyk za 1 euro. Są też skrzynki na Halloween i na Swięta Bożego Narodzenia. Do skrzynek takich nie są potrzebne klucze i kosztują ok 0.20 euro. Na platformie na której znajduje się ta gra można też kupować sobie skiny. Niektóre ze skinów są bardzo rzadkie inne są poprostu pospolite. Jak wiadomo w każdej skrzynce są skiny dla niektórych ładne, a dla niektórych nie. Na platformie steam można kupić także inne skrzynki. Skinami tymi można także się wymieniać ze znajomymi lub innymi ludźmi. Skiny w grze tej są do broni, do bluzek i spodni, narzędzi oraz nakryć głowy. Skiny według mnie dodają estetyki skinom przez co umilają grę. Wiadomo żeby dropnąć żadki skin trzeba mieć wielkiego farta. Życzę powodzenia w dropieniu skinów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tu mamy wszystkie możliwości gry. W tutorialu gra pokazuje nam jak co robić itp. W singleplayer gramy sami. Na serwerach możemy grać z innymi ludźmi lub ze znajomymi. Gdy chcemy znaleźć jakiś serwer i mamy jego ip to możemy wpisać je w connect i wyszuka nam dany serwer. Natomiast lobby nie wiem do czego służy. Do gry dochodzą nowe modyfikacje. Kiedyś nie można było na przykład rozwalić opony w samochodzie a teraz można. Są serwery z różnymi mapami są to podstawowe: Niemcy, Rosja, Hawaje, Washington. Mapy serwerów pochodzą na przykład z gier są to mapy takie jak: fallout czy rust. Są też jak mówiłem areny. Areny są też różne na przykład jest paintball albo jest arena snajperska. Są eż serwery typu II wojna światowa gdzie możemy wcielić się w żołnierza niemieckiego lub amerykańskiego. Bardzo polecam normalne serwery a areny snajperskie. Miłej zabawy.
4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez Kamil135

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
3

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
4

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
7

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
10

Aion Informacje,Aion,Legion

Video Lucyferos
Chat