Jak to działa

Uptasia

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Uptasia

Zbuduj własne biznesowe imperium we wciągającej grze ekonomicznej, jaką jest Uptasia. Rozwiązuj tajemnicze zagadki ukryte w świecie i zdobywaj jeszcze więcej kasy na rozwój miasta, poszerzając tym samym swoją strefę wpływów!

Swoją przygodę w tej przeglądarkowej strategii ekonomicznej rozpoczniesz w Stanach Zjednoczonych XIX wieku. Na początku będziesz zarządzał jedną piekarnią, ale przecież nie ma nic lepszego na zarobienie kasy, jak spełnianie podstawowych potrzeb mieszkańców miasta - w końcu to dopiero pierwszy krok na Twojej drodze do międzynarodowego sukcesu!

Jako młody i ambitny przedsiębiorca nie możesz poprzestać na jednej piekarni. Z czasem kapitał pozwoli Ci na rozwinięcie skrzydeł i zarządzanie takimi biznesami, jak stolarnie, plantacje owoców, cyrki, drogerie, kwiaciarnie, a także wydobywanie surowców - drewna i kamieni.

Oprócz tego, że masz do dyspozycji łącznie kilkadziesiąt przedsiębiorstw z różnych branż, możesz je stopniowo ulepszać, dzięki czemu Twoje firmy staną się wydajniejsze i przyniosą wystarczające zyski, aby umożliwić Ci poczynienie dalszych inwestycji.

W tej przeglądarkowej strategii ekonomicznej znajdziesz także ciekawy tryb przeznaczony dla najbardziej spostrzegawczych graczy. Uptasia skrywa bowiem tajemne przedmioty, które możesz odblokować w specjalnej grze logicznej.

Wejdź do świata strategii ekonomicznych i przekonaj się, jak można wzbogacić ją o elementy gry logicznej - Uptasia to obecnie jeden z lepszych tytułów na rynku gier przeglądarkowych!

pełny opis gry
Screeny
Uptasia screenshot1 Uptasia screenshot2 Uptasia screenshot3 Uptasia screenshot4 Uptasia screenshot5 Uptasia screenshot6 Uptasia screenshot7 Uptasia screenshot8 Uptasia screenshot9 Uptasia screenshot10
Video

Uptasia wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat