Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
0.0 0 790 0
30.01.2018

Szybki sposób na zdobycie PD

Witam. W dzisiejszym poradniku chciałbym poinformować was, w jaki szybki sposób jesteście w stanie szybko zdobyć lv postaci, co wiąże się z wykonaniem zadania przez bananki. Zadania mogą się różnić, przykładowo: pierwsze zadanie będzie dotyczyło lv postaci, a następne lv określonego budynku lub ilości określonych budynków na danym poziomie. Zacznijmy od tego, że na wykonanie zadań nie musimy poświęcić dużo czasu, zaledwie kilka godzin lub minut, a potem możemy wykonywać inne zadania. War of Clans jest bardzo przyjemną grą strategiczną. Mamy tutaj swoją własną osadę, w której budujemy poszczególne budynki. Samouczek, a następnie zadania same pokazują nam ile i gdzie wybudować budynki, przez co my będziemy głównie musieli je tylko ulepszać - nie musimy zastanawiać się nad ilością budynków, wszystko jest już uregulowane.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Sama gra jest bardzo przyjemna. Nie ma tutaj rzeczy zależnych od siebie, jak w innych tego typu grach. Nie mamy tutaj również osi, na której odblokowujemy poszczególne rzeczy za punkty. Tutaj jedynym ograniczeniem jest poziom naszej postaci. Możemy w bardzo prosty sposób rekrutować olbrzymią liczbę wojska. Jeśli brakuje nam żywności lub ludności, jest tam wszystko napisane. Sposób walki również nie jest skomplikowany. Wysyłamy swoje wojska na określonego wroga. Walka tra kilka sekund, najwięcej zajmuje czasu dojście do niego oraz powrót do naszego zamku. Wygrywa ten kto ma więcej oddziałów, lub kogo oddziały są lepiej ulepszone. A więc w jaki sposób szybko podnieść lv postaci? Na pewno przyda nam się tutaj wykonywanie zadań, które są dostępne od razu po samouczku. Otrzymujemy za nie dużo PD.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Najlepiej jeśli będziemy wykonywać kilka na raz, możemy budować budynek i w tym samym czasie rekrutować ilość żołnierzy, w taki sposób wykonamy więcej zadań w określonym czasie. Podczas budowy lub ulepszenia, możemy pominąć czas od 5 minut - jest to bardzo przydatne w początkowych zadaniach. Potem otrzymujemy również różne przyśpieszacze, które warto wykorzystywać. Klikając na naszego bohatera wyświetla nam się jego poziom, a z boku mamy do kupienia PD za złoto. Otrzymujemy je już na samym starcie oraz w późniejszym czasie za wykonywanie zadań. Polecam je wymienić od razu na PD, a poziom naszej postaci momentalnie się podniesie. Oprócz tego, w lewym rogu naszego ekranu są "misje" czasowe. Polegają one na tym, żeby nasz bohater był dostępny na określony czas. Nie możemy wtedy walczyć, ale warto je wykonywać, ponieważ również dostaniemy za nie dużo PD.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
2

Roblox Roblox - pierwsze spotkanie z grą

Poradnik Frosty_04
3

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
4

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
5

Gry samochodowe typu drift

Recenzja bartey
6

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
7

Leona build do lola

Poradnik bartey
8

Roblox Blox News #1 Black Friday i Zima.

Recenzja kacperleague9
9

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
10

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
Chat