Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
0 0 228 0
30.01.2018

Szybki sposób na zdobycie PD

Witam. W dzisiejszym poradniku chciałbym poinformować was, w jaki szybki sposób jesteście w stanie szybko zdobyć lv postaci, co wiąże się z wykonaniem zadania przez bananki. Zadania mogą się różnić, przykładowo: pierwsze zadanie będzie dotyczyło lv postaci, a następne lv określonego budynku lub ilości określonych budynków na danym poziomie. Zacznijmy od tego, że na wykonanie zadań nie musimy poświęcić dużo czasu, zaledwie kilka godzin lub minut, a potem możemy wykonywać inne zadania. War of Clans jest bardzo przyjemną grą strategiczną. Mamy tutaj swoją własną osadę, w której budujemy poszczególne budynki. Samouczek, a następnie zadania same pokazują nam ile i gdzie wybudować budynki, przez co my będziemy głównie musieli je tylko ulepszać - nie musimy zastanawiać się nad ilością budynków, wszystko jest już uregulowane.
Grając w tę grę możesz zdobyć 230 Graj
Sama gra jest bardzo przyjemna. Nie ma tutaj rzeczy zależnych od siebie, jak w innych tego typu grach. Nie mamy tutaj również osi, na której odblokowujemy poszczególne rzeczy za punkty. Tutaj jedynym ograniczeniem jest poziom naszej postaci. Możemy w bardzo prosty sposób rekrutować olbrzymią liczbę wojska. Jeśli brakuje nam żywności lub ludności, jest tam wszystko napisane. Sposób walki również nie jest skomplikowany. Wysyłamy swoje wojska na określonego wroga. Walka tra kilka sekund, najwięcej zajmuje czasu dojście do niego oraz powrót do naszego zamku. Wygrywa ten kto ma więcej oddziałów, lub kogo oddziały są lepiej ulepszone. A więc w jaki sposób szybko podnieść lv postaci? Na pewno przyda nam się tutaj wykonywanie zadań, które są dostępne od razu po samouczku. Otrzymujemy za nie dużo PD.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 260 Graj
Najlepiej jeśli będziemy wykonywać kilka na raz, możemy budować budynek i w tym samym czasie rekrutować ilość żołnierzy, w taki sposób wykonamy więcej zadań w określonym czasie. Podczas budowy lub ulepszenia, możemy pominąć czas od 5 minut - jest to bardzo przydatne w początkowych zadaniach. Potem otrzymujemy również różne przyśpieszacze, które warto wykorzystywać. Klikając na naszego bohatera wyświetla nam się jego poziom, a z boku mamy do kupienia PD za złoto. Otrzymujemy je już na samym starcie oraz w późniejszym czasie za wykonywanie zadań. Polecam je wymienić od razu na PD, a poziom naszej postaci momentalnie się podniesie. Oprócz tego, w lewym rogu naszego ekranu są "misje" czasowe. Polegają one na tym, żeby nasz bohater był dostępny na określony czas. Nie możemy wtedy walczyć, ale warto je wykonywać, ponieważ również dostaniemy za nie dużo PD.
Szybki sposób na zdobycie PD 0.0 0
0 0
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord