Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
5.0 2 697 0
13.01.2018

Vikings: War of clans - przyjemna strategia

Witajcie.
Skoro trafiliście na mój artykuł to znaczy, że szukacie jakiejś strategii online.
Ja osobiście przez ostatnie dwa i pół roku grałem w Clash of clans i doszedłem do wniosku, że czas na zmianę. Szukałem czegoś o podobnym silniku.
Trafiłem na Vikings: War of clans.
Nigdy nie przejawiałem zainteresowania takimi klimatem, nie oglądałem gry o tron czy wikingów na Discovery, ale ta gra mnie zainteresowała.
Zacznijmy od osady. Jest ciekawie osadzona, płynie przez nią rzeka, na której budujemy market do sprzedaży dóbr, są góry, niziny, płaszczyzny do stawiania farm i kopalni. Liczba miejsc do budowy jest wyznaczona i skończona, więc budowę wypada zaplanować i przemyśleć. Gdy jednak zabraknie nam miejsc możemy zniszczyć dotychczasowe budynki. Poza naszą wioską istnieje świat, który możemy eksploatować. Armią oraz bohaterem możemy zdobywać surowce z wolnych kopalni, złoto, atakować potwory oraz innych graczy. Możemy również przystąpić do klanu by wspólnie dążyć do panowania nad okolicą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 260 Graj
Ja za główny cel odebrałem rozbudowę bohatera, którego tak naprawdę trzeba rozbudowywać by mieć możliwość walki z coraz silniejszymi potworami, przyspieszać produkcję itd.
Klimat gry jest bardzo fajny. Jeśli nie chcesz nie musisz walczyć z innymi, możesz skupić się na produkcji i pomagać kolegom z klanu. Oczywiście jest armia i to bardzo rozbudowana, wraz z progresem mamy do odkrycia około 40 jednostek. Są łucznicy, piechota różnej maści, trebusze, katapulty i wiele innych. Nasz gród abezpiecza mór, który powinniśmy regularnie ulepszać by mieć możliwość rozbudowy naszego budynku głównego. Powiązania pomiędzy budynkami są, więc nie ma możliwości rozbudowy jednego budynku do poziomu 10 bez konieczności ulepszania innych. Do tego muzimy odkrywać umiejętności, które również wpływają na możliwośc budowy czy to budynków, czy to nowych jednostek.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 300 Graj
W Wikingów gra się naprawdę przyjemnie. Rozpocząłem tę grę dla bananów, ale nie likwiduję w niej konta. Ludzi z klanu trafiłem sympatycznych więc nawet rozmowa z nimi jest fajna.
Jeśli szukacie przyjemnej gry z klimatem, w której główny cel nie jest łupaniem sąsiadów a rozbudowa to polecam właśnie tę pozycję. Jest ciekawa a na początku progres z wykorzystaniem boostów jest ogromny, co daje dodatkową radość.
Całość gry dopełnia klimatyczna muzyka, którą odkryłem dopiero po kilku dniach, ponieważ standardowo ustawiam dźwięki na mute. Dla zabicia czasu pomiędzy budową, gdy ta zaczyna zajmować nam więcej czasu a nie mamy już boosktów, twórcy przygotowali sporo elementów. Mamy skrzynię ze skarbami, którą możemy otwierać co jakiś czas, który zmienia się przyrostowo, zadania dla bohatera, klanu oraz VIP, które odbywają się automatycznie więc wystarczy klikać.
Całość stanowi fajną i na prawdę klimatyczną propozycję dla graczy, którzy chcą spróbować czegoś nnego. Ja polecam, przynajmniej spróbować.
Pozdrawiam!
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Kalamondin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
4

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
5

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
6

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
7

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
9

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
10

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
Discord