Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
1.0 4 1141 0
08.06.2017

Dobra gra czy totalna podróbka?

War Thunder to gra za którą można zdobyć nawet dużą ilość bananków (800) ale czy na pewno warto w nią grać?
Po zalogowaniu się do gry mamy możliwość wyboru kraju sowich czołgów i samolotów i możemy to zmienić w każdej chwili (chyba gdzieś już to widziałem).Możemy rozwijać nasze czołgi i samoloty za punkty doświadczenia w takim jakby drzewku technologicznym (czy gdzieś tego nie widziałem?). Jest kilka trybów bitwy (też gdzieś już w to widziałem). Skupmy się na razie na sterowaniu i samej grze. Sterowanie jest takie samo jak w podobnych grach czyli w s a d oraz lewy i prawy przycisk na myszce. Dając ustawienia graficzne na max-a gra wygląda świetnie, czołgi, trawa i drzewa są dopracowanie lecz czasami występują bugi np. gdy uderzymy w inny czołg to możemy się w nim zablokować i oba czołgi nie mogą się ruszyć lub wjedziemy w skałę i także utkniemy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Gdy gramy czołgiem możemy driftować co może denerwować jak i doświadczonych graczy jak i nowicjuszy, dla mnie jest to ogromny minus. Gdy dopatrzymy się dokładnie grze to zobaczymy że jest niedopracowana i zrobiona na szybko. Kolejnym minusem jest co każdy po chwili dostrzeże czyli że ta gra to podróbka gry World of Takns oraz World of Warplanes w jednym. Podział na drzewka technologiczne, technika rozwoju czołgów oraz podobne tryby gry same pokazują podobieństwa tych gier. Może twórcy chcieli tylko szybko zarobić lub liczyli na to że nikt nie zauważy tych wszystkich podobieństw lecz ogromnie się mylili. Nie jestem pewny tego czy twórcy robili tą grę na podstawie World of Tanks i World of Warplanes lecz i tak jestem pewny swojego zdania. Dla mnie jedynym plusem tej gry że latanie samolotem jest nawet dopracowane i da się jakoś grać ale ta gra odrzuciła już tylu graczy że aby zagrać jedną bitwę czasami trzeba poczekać w poczekalni nawet 10 minut.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Ta gra mogłaby walczyć z World of Tanks i World of Warplanes gdyż jest w niej ukryty potencjał lecz gra jest za bardzo niedopracowana co odrzuca graczy już po pierwszej bitwie. Jeśli twórcy chcą sukcesu tej gry i nie chcę aby upadła muszą ulepszyć tak grę aby nie było w niej tych wszystkich podstawowych bugów i tego driftowania bo jest to irytujące, a jeśli ta gra będzie nadal szła w tym samym kierunku to szybko upadnie. Na początku myślałem że jest to całkiem przyzwoita gra tworzona z pasją lecz zawiodłem się totalnie i oceniam ją na naciągane trzy i pół na dziesięć chodź powinienem dać dwa lub dwa i pół. Możecie się ze mną nie zgadzać ale takie jest moje zdanie i każdy ma prawo mieć swoje. Swoje poglądy podpieram tym że mam już doświadczenie w grach tego typu i chcę tylko tego aby te gry stawały się tylko coraz lepsze. A na tytuł odpowiedzcie sobie sami gdyż po przeczytaniu tego artykułu powinniście wiedzieć czy War Thunder jest dobrą grą czy podróbką.
1.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Jmfpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
3

Rib w Metin2

Poradnik bartey
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
6

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
7

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
8

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
9

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
10

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
Chat