Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
0.0 0 317 0
23.02.2018

Opis War Thunder + moje wrażenia

War Thunder jest grą w której wcielamy się w rolę samolotu do wyboru mam wiele rodzajów samolotów między innymi myśliwce i bombowce z wielu różnych krajów między innymi z ZSRR, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, USA i Japonia. W War Thunder jest również tryb czołgów lecz mnie osobiście się on nie spodobał jak chciałbym zagrać w grę tego typu (chodzi mi o tryb w którym wcielamy się w rolę czołgu) to jednak wybrałbym grę World Of Tanks bo nie dość że jest tam zdecydowanie wygodniejsze sterowanie to jeszcze jest to gra która ma tylko tryb czołgów i skupiają się tylko na tym ale Gaijin.net (twórcy War Thunder) skupiają się na obu trybach czyli czołgach i samolotach co oznacza że niestety ale przegrywa w tym aspekcie pojedynek z konkurencją.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Gaijin.net nie jest ,,raczkującą'' firmą gdyż na swoim koncie mają miedzy innymi takie produkcje jak Crossout oraz Star Conflict. Niestety ale War Thunder nie cieszy się dużą popularnością z powodu między innymi mikropłatności tak zwane w grze złote orły za które można kupić samoloty niedostępne dla ludzi którzy nie wydali na tą grę nic ale moim zdaniem nie ma co się dziwić gdyż ta gra jest popularnym w ostatnim czasie modelem free2play co to oznacza? Że można pograć tą grę całkowicie za darmo z ich strony internetowej. War Thunder jest grą bardzo dobrze przyjmowaną przez graczy którzy zdecydowali się ją pobrać a przynajmniej przez większość. Instalacja jest bardzo prosta bo wystarczy tylko wcisnąć przycisk pobierz i rozpoczyna się pobieranie na zdjęciu widać launcher.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Osobiście nie spędziłem w tej grze więcej niż tydzień bo po tym czasie gra po prostu mi się znudziła a powracałem do niej więcej niż 10 razy i ani razu nie wytrzymałem z nią więcej niż tydzień. Tak jak wspominałem wcześniej tryb w którym steruje się czołgami kompletnie mi się nie spodobał a tryb w którym steruje się samolotami wręcz pokochałem co prawda na krótko ale to był dobrze spędzony czas. Dlaczego tak krótko? Mimo że latanie takimi samolotami sprawia przyjemność to jednak bardzo szybko staje się to monotonne (przynajmniej dla mnie). Nie znam nikogo oprócz mnie który choć raz pobrał tę grę a niestety bo może komuś również by się spodobała. Osobiście w skali od jeden do dziesięciu dał bym tej grze mocną szóstkę. Pozdrawiam starałem się :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Domi5212

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
5

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Discord