Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 6421 0
12.01.2018

War Thunder - porady dla początkującego żołnierza

Witaj żołnierzu! Jeśli czytasz to, najprawdopodobniej chcesz zacząć grę w War Thunder. W moim poradniku dam ci kilka rad, dzięki którym lepiej poradzisz sobie na starcie i staniesz się dobrym graczem. A więc zaczynajmy! Baczność szeregowy!

1. Podstawa - zachowuj kulturę osobistą. Nikt nie lubi osoby, która ciągle wyzywa swoją drużynę. Takiej osobie na pewno nikt nie pomoże.
2. Wykonuj samouczki. Jest ich kilkanaście. Nauczysz się sterowania i podstaw gry. Po za tym zdobędziesz trochę nagród za to, w tym złote orły - walutę premium. Jest ona bardzo przydatna i cenna.
3. Zdobyte dwieście złotych orłów najlepiej wydać na dzień konta premium, które daje podwójne doświadczenie za bitwy oraz premię do zdobytych podczas bitwy lwów (zwykła waluta, powszechnie używana) lub użyć do wymiany wolnego doświadczenia na doświadczenie dla czołgów lub samolotów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj
4. Graj przez dłuższy czas maszynami oznaczonymi jako rezerwowe. W bitwach przeciwko takim graczom jak ty - nowym, lepiej sobie poradzisz i złapiesz wprawę. Gdy uznasz, że umiesz już wystarczająco zakup pojazd wyższego poziomu i walcz. UWAGA! Zakup nowego pojazdu wyższego poziomu od tych, które obecnie posiadasz w danej nacji powoduje, że w bitwach będziesz już zawsze grał przeciwko pojazdom tego wyższego poziomu. Abyś to zrozumiał podam ci przykład: posiadasz same niemieckie czołgi oznaczone jako rezerwa. Kupujesz niemiecki czołg poziomu 1.3. W tym momencie grając niemieckimi czołgami zawsze będziesz grał przeciwko graczom, który kupili już czołg dowolnej nacji poziomu 1.3. Nawet jeżeli wejdziesz do bitwy z samymi czołgami niemieckimi oznaczonymi jako rezerwa będziesz grał przeciwko graczom, którzy kupili już 1.3.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj
5. W bitwach powietrznych jest friendly fire. Uważaj, gdy próbujesz zdjąć ogon swojego sojusznika, bo możesz zestrzelić omyłkowo jego samego.
6. Grając w War Thunder, zawsze współpracuj ze swoim partnerem. Jest nim losowo wybrany członek twojej drużyny. Oznaczany jest kolorem zielonym. Współpracując z nim w pokonywaniu wrogów otrzymasz dodatkowe punkty doświadczenia i lwy. Pamiętaj o tym, że współpraca zawsze się opłaca żołnierzu.
7. Badaj moduły w swoich czołgach i samolotach. Dzięki nim staniesz się silniejszy, a w trudnych sytuacjach możesz dłużej przeżyć. Najlepszym przykładem tego jest gaśnica. Gdy twój czołg się zapali, użyj jej, a być może przeżyjesz. Jeżeli w takiej sytuacji nie masz gaśnicy, jesteś trupem.

Mam nadzieję, że moje porady pomogą ci dobrze się bawić przy tej grze. Spocznij żołnierzu! Powodzenia na froncie!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez java102

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Ironiczna podróż do marzeń - recenzja Hero Zero.

Recenzja AbbadoN.
2

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
5

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
7

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
8

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
9

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
10

Margonem Od zera do miliardera

Poradnik Crust86
Chat