Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 766 0
20.02.2018

War Thunder wprowadzenie do gry

Witam chciałbym przedstawić grę w War Thunder w którą miałem okazję pograć jakiś czas temu .

Jest to gra wojenna w której wcielamy się w pilota samolotu myśliwca,bombowca lub samolotu szturmowego albo w kapitana czołgu w którym bierzemy czynny udział w bitwach oczywiście jeden czołg mamy do dyspozycji tylko 1x chyba że kupimy sobie kartę premium.

Także to wygląda w ten sposób wybieramy najlepsze 3 samoloty danego tieru i gramy bardzo ostrożnie ponieważ po utraceniu wszystkich pozostaje nam jedynie oglądanie bitwy przez innych graczy lub powrót do warsztatu.

W grze posiadamy czołgi/samoloty od 1.0-7.0 jest to ich siła bojowa ustawiona do dobierania gier oczywiście należy pamiętać że jeżeli wybierzemy 1 samolot/czołg o dużej liczbie siły bojowej to będzie on brany pod uwagę należy o tym pamiętać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1000 Graj
W grze mamy kilka trybów:
Tryb zręcznościowy jest to podstawowy tryb gry składający się z dwóch drużyn składający się maksymalnie z 16 osób czyli na mapie mamy 32 graczy jest to podstawowy system gry w którym mamy celownik pokazane odległości mapę możliwość zaznaczenia celu i pokazanie w czołgach możliwości trafienia przeciwnego czołgu.

Po prostu tryb na zwykłą rozgrywkę możemy zmieniać podgląd pojazdu zmieniać widoki dużo możliwości polepszających nam rozgrywkę taki uproszony tryb w którym Świeżaki będą się uczyć grać ponieważ mamy ułatwienia i trudno rozbić samolot.
Tryb realistyczny sama nazwa realistyczny wskazuje na to że to już jest dość wymagający tryb rozgrywki dla zaawansowanych już graczy ponieważ każdy zły manewr może doprowadzić do zniszczenia samolotu nie mamy możliwości zmiany kamery widzimy tylko z kabiny pilota.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1210 Graj
A co do pojazdów nie mamy celownika ciężej wykryć przeciwnika po prostu jest to realistyczne strzelanie należy do ciężkich ponieważ samemu należy ustawiać lufę bez celownika i starać się strzelić w pojazd naprawdę tryb dla zaawansowanych graczy..
Tryb symulacji - Jest to tryb dość podobny do realistycznego jednakże fizyka odzwierciedla możliwości maszyn jakie mamy do kontrolowania.
Bitwy użytkownika - czyli własne bitwy niestandardowe w których możemy sobie ustawić wszystkie opcje.
Nieskończona konfrontacja jest to tryb w który pozwala na wielogodzinną grę ponieważ nie mamy limitu odrodzeń.

Jednostki naziemne dzielą się na czołgi lekkie, czołgi średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów i samobieżne działa przeciwlotnicze
Jednostki lotnicze dzielą się na lekkie i ciężkie myśliwce, samoloty szturmowe, bombowce nurkujące, lekkie, średnie i ciężkie bombowce oraz maszyny torpedowe
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sarakiell

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
2

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
7

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
8

Steam - sklep czy coś więcej?

Poradnik Natalia280
9

Warframe Kiedy F2P pokonało giganta

Recenzja Kub77a
10

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
Chat