Jak to działa

Warmonger

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Warmonger

Gra jest niesamowitym połączeniem tradycyjnego MMO, opartego na walce PvP. Fabuła rozgrywa się w apokaliptycznej rzeczywistości z roku 2029, kiedy trwają Globalne Wojny Korporacji. To właśnie Ty przejmujesz kontrolę nad żołnierzami, uczestnicząc w tym planetarnym konflikcie zbrojnym między dwiema wielkimi korporacjami – PolyChem Oil i General Energy.

Walka w grze toczy się o sprawowanie kontroli nad irańskimi złożami ropy naftowej. Operować będziesz głównie na obszarze zurbanizowanym, starając się przejąć dominację w poszczególnych sektorach miasta, będących kluczowymi dla wojny. Strzelaj zatem do przeciwników w dość klaustrofobicznych tunelach, na szerokich ulicach, ale też w ciemnych zaułkach! Wirtualne środowisko wyglądające i funkcjonujące bardzo naturalnie na pewno wciągnie Cię na wiele godzin gry. Możesz niszczyć właściwie każdy element otoczenia – rzecz jasna, przy odpowiedniej dozie samozaparcia. Widowiskową grę możesz oglądać nie tylko przy okazji strzelania z karabinów, ale też w trakcie przemieszczania się pojazdami. Jednak cała zabawa polegać będzie głównie na rozgrywaniu pojedynczych meczy. Cóż, jedna wygrana raczej nic nie da – jednak już większa ilość poprowadzi Twoją frakcję do zwycięstwa w wielkiej wojnie!

Walcz z innymi graczami o przejęcie kontroli nad jak największym terytorium i odważnie przejmuj kolejne skrawki świata Warmonger. Jesteś ciekaw, czy uda Ci się osiągnąć mistrzowski poziom w zdobywaniu następnych lokalizacji? Już dziś wciągnij się w tę nietypową rozgrywkę i poczuj, jak wielką masz w sobie moc!

pełny opis gry
Screeny
Warmonger screenshot1 Warmonger screenshot2 Warmonger screenshot3 Warmonger screenshot4 Warmonger screenshot5 Warmonger screenshot6 Warmonger screenshot7 Warmonger screenshot8 Warmonger screenshot9 Warmonger screenshot10
Video

Warmonger wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2,0 GHz
 • 1 GB
 • DirectX 10
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat