Jak to działa

Wiejskie Życie

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wiejskie Życie

Czy od zawsze chciałeś prowadzić swoją własną farmę? A może życie farmera to coś, czym chciałbyś zająć się w przyszłości? Aby więc przekonać się co do tego, że to właśnie jest „Twoja działka”, warto będzie odpalić rozgrywkę Wiejskie Życie – czyli symulator życia na… farmie! Dołącz do graczy, którzy uwielbiają słynną rozgrywkę podobnie do Ciebie!
Wiejskie Życie to jedna z najpopularniejszych gier farmerskich, jakie można znaleźć obecnie w Internecie. Samouczek, który pojawia się na początku gry, wprowadzi Cię doskonale w świat bycia… farmerem! Dzięki niemu z całą pewnością opanujesz wszystkie podstawy, niezbędne na początku zabawy. Dzięki Samouczkowi poznasz nieco więcej informacji o Twoich obowiązkach i nauczysz się mechanizmów rządzących grą. Rozbuduj swoje gospodarstwo oraz naucz się hodować zarówno zwierzęta, jak i rośliny! Możesz w grze zawrzeć również wiele cennych znajomości, jakie mogą się później przydać się do rozwijania Twojej farmerskiej kariery. Odwiedzaj poznanych przyjaciół na farmach, a także wymieniaj się z nimi dobrami, które wyprodukujesz. Kiedy tylko nauczysz się gospodarowania swoimi produktami i dbaniem o farmę, z całą pewnością nie opuścisz jej już przez… dłuższy czas!
Zawieraj nowe znajomości z innymi farmerami, rozbudowuj swoją farmerską karierę, hoduj coraz to nowsze gatunki roślin i zwierząt, dbaj o dobre prosperowanie swoich interesów oraz… zostań najlepszym farmerem w historii gry! Wszystko to możliwe będzie w grze Wiejskie Życie – tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Wiejskie Życie screenshot1 Wiejskie Życie screenshot2 Wiejskie Życie screenshot3 Wiejskie Życie screenshot4 Wiejskie Życie screenshot5 Wiejskie Życie screenshot6 Wiejskie Życie screenshot7 Wiejskie Życie screenshot8 Wiejskie Życie screenshot9
Video

Wiejskie Życie wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat