Jak to działa

Władca Smoków

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Władca Smoków

Władca Smoków jest wciągającą grą przeglądarkową MMORPG, która przeniesie Cię do odległej i mitycznej krainy – pełnej orków, elfów oraz potężnych i groźnych… smoków. Ten baśniowy świat nie jest zbyt słodki i kolorowy – wyróżnia się bowiem przyprawiającym o ciarki na plecach mrokiem, wieloma pułapkami i niebezpieczeństwem czyhającym na każdym kroku. Czy uda Ci się okiełznać tę krainę i zostać… Władcą Smoków?

Dzięki Esprit Games przeniesiesz się do świata, w którym rządzą bardzo nietypowe i dziwne stworzenia. Będziesz mógł zmagać się z nimi i rozpocząć swoją długą przygodę – udowodnij całej reszcie, że tytuł Władcy Smoków należy się właśnie Tobie! Uważaj jednak, bo konkurencja nie śpi – przecież nie tylko Ty stoisz w kolejce do tego zaszczytnego tytułu. Pan Ciemności i Władca Złych Smoków sieje spustoszenie, zniszczenie i śmierć w całej mitycznej krainie. Twój lud czeka więc na bohatera, który zakończy rządy dość nieprzyjemnego władcy. Połóż kres całemu złu i zostań potężnym przywódcą, zmieniając losy tego świata! Twoja droga nie będzie jednak taka prosta – musisz bowiem budować królestwo niemal od zera, otaczając się lojalnymi wojownikami, jednocząc sojuszników i pokonując złowrogie armie. Na Twojej drodze staną nie tylko elfy czy orkowie, ale przede wszystkim złowrogie smoki! Pokonane potwory mogą się jednak do Ciebie przyłączyć i pomóc w walce ze złem.

Już dziś odkryj tę magiczną krainę fantasy – oswajaj dzikie smoki, twórz unikalne bronie i zbierz drużynę, której nie pokona nikt!

pełny opis gry
Screeny
Władca Smoków screenshot1 Władca Smoków screenshot2 Władca Smoków screenshot3 Władca Smoków screenshot4 Władca Smoków screenshot5 Władca Smoków screenshot6 Władca Smoków screenshot7 Władca Smoków screenshot8 Władca Smoków screenshot9 Władca Smoków screenshot10
Video

Władca Smoków wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat