Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 0 277 0
20.09.2018

RECENZJA NAJLEPSZEJ GRY FARMERSKIEJ

Witam, w dzisiejszym artykule zrecenzuję Wolnych Farmerów, grę która swego czasu była przeze mnie rozgrywana na szkolnych komputerach w bibliotece na lekcjach informatyki. Jednym słowem totalna nostalgia. Gra liczy sobię już sporo lat i co prawda kiedyś wyglądała dużo inaczej, nie zmienia to faktu, że nadal gra się w nią niezwykle przyjemnie.
W opisywanej grze wcielamy się w rolę właściciela farmy, na początku zaczynamy z małym polem uprawnym, które z czasem możemy powiększać, ulepszać i upiękrzać, na naszych polach uprawnych możemy sadzić najróżniejsze plony tj. Marchewki, rzodkiewki, czy zboże lub wiele innych.
Na polach uprawnych mogą pojawić się szkodniki, które należy usuwać na bieżąco, aby nasze plony były bezpiecznie, a nasze miejsce do sadzenia ich nie malało.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Poza polami uprawnymi możemy wykorzystywać tzw. działki na budowę np. stajni czy kurników. Każda z lokacji umożliwia nam hodowlę różnych zwierząt.
Kury dla przykładu wymagają zboża, które sami możemy zebrać z naszego wcześniej wspomnianego pola uprawnego i nakarmić je. Od momentu nakarmienia nasze kury po pewnym czasie dadzą jaja, które można sprzedać u handlarzy, którzy przychodzą od czasu do czasu do naszej farmy składając nam oferty.
Kolejnym przykładem są krowy, które oczywiście dają mleko, które też jest wartościowe.
Cały zamysł zarabiania pieniędzy hodując zwierzęta oraz zbierając plony z naszych pól jest niezwykle satysfakcjonujący, szczególnie dla osób interesujących się tematami rolnictwa i hodowli najróżniejszych zwierząt.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejnym elementem naszej farmy jest ranczo, które dosłownie jest naszym drugim domem! Wydając pieniądze wcześniej uzbierane z naszej farmy możemy kupić sobię różne meble, dywany, lampy, nowe kolory ścian czy nawet zwierzęta.
W grze istnieje waluta premium co dla niektórych graczy jest drażniące, aczkolwiek kiedy pare dni temu wróciłem do tej gry, aby zobaczyć co zmieniło się przez te przeszło sześć lat nadal nie odczuwałem potrzeby kupowania jej, aby zyskać przewagę nad innymi graczami. Gra nie ma w sobie zbyt dużo elementów konkurowania z innymi graczami. Większość graczy gra sama dla siebie, dla przyjemności, jest to gra, w którą powinno grać się "na luzie" na przykład po ciężkim dniu w pracy czy szkole.
Moja ostateczna ocena gry to 10/10 - idealna gra dla młodych jak i dorosłych graczy, odstresowująca i przyjemna. Fajnie jest sobie od czasu do czasu nakarmić kury i posiać rzodkiewki :).
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
3

Rib w Metin2

Poradnik bartey
4

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
5

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
6

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
7

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
8

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
9

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
10

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
Chat