Jak to działa

World Of Feudal

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis World Of Feudal

Czy jesteś gotowy na to, aby zostać wpływowym dziedzicem tronu królewskiego? Już teraz możesz wcielić się w rolę władcy w grze World Of Feudal! Jest to pełna swobody działań, 100 % darmowa gra w trybie PVP. Rozgrywka zaczyna się od przedstawienia fabuły – Twojego ojca otruto podczas ostatniego posiłku. Zatem zostałeś tylko Ty, dziedzic tronu. Głównym zadaniem będzie więc zostanie mądrym panem na zamku zmarłego władcy. Istnieje jednak zasada, której powinieneś się mocno trzymać – musisz zarządzać swoją posiadłością rozważnie i mądrze. To bardzo ważne, ponieważ wrogowie nie śpią i czają się… wszędzie.

World Of Feudal jest rozgrywką osadzoną w średniowiecznym klimacie. Dzięki niej zanurzysz się w żywym, dynamicznym oraz prężnie rozwijającym się świecie, pełnym tajnych misji i wielkich wojen. W grze czekają na Ciebie bitwy o ziemie, w których pomogą Tobie prawdziwi przyjaciele. Możesz zawierać silne sojusze albo pokonywać straszliwych wrogów, którzy za wszelką cenę będą chcieli pozbawić Cię królewskiego tytułu. Będziesz rozszyfrowywać podstępne konspiracje za plecami i podążać jedną z wybranych dróg po to, aby podbić cały kraj. Rywalizuj z przyjaciółmi, kontroluj terytorium i stwórz swoje własne Imperium! Zdobywaj miasta i nowe ziemie oraz pomóż swojemu ludowi zamieszkać w stabilnym i wypełnionym dobrami państwie.

Jeżeli interesujesz się średniowieczem, a także lubisz rozgrywki z ciekawą grafiką w tle oraz wyraźnym zarysem historycznym, World Of Feudal jest właśnie dla Ciebie! Już dziś wciel się w rolę potężnego władcy i zadbaj o swój lud!

pełny opis gry
Screeny
World Of Feudal screenshot1 World Of Feudal screenshot2 World Of Feudal screenshot3 World Of Feudal screenshot4 World Of Feudal screenshot5
Video

World Of Feudal wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat