Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 349 0
26.08.2017

8,8 cm Pak 43 Jagdtiger - Jadzia od kredytów

8,8 cm Pak 43 Jagdtiger jest premium niszczycielem ósmego poziomu znajdującym się w drzewku niemieckim. Obecnie nie można go kupić za złoto, ani w sklepie premium. Jest to bardzo dobry pojazd premium do zarabiana kredytów. Wszystko prze działo, które zadaje małe średnie wartości uszkodzenia, ale w bardzo szybki sposób. Co powoduje dosyć duże średnie uszkodzenia na minutę. Cena tego pojazdu wynosiła 10 000 sztuk złota. Kiedyś był bardziej popularny na polach bitwy, ale jego brak w sprzedaży jak i duży wachlarz czołgów premium ograniczył jego rolę. Przez większość graczy, których znam jest cenionym pojazdem. Większość osób jednak woli zarabiać kredyty na czołgach ciężkich. Dlatego nie jest to pojazd dla osób, które nie lubią bądź nie potrafią grać niszczycielami czołgów. Mi spodobał się po jednej bitwie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 670 Graj
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger jak sama nazwa mówi wyposażony jest w działo 8,8 cm Pak 43 L/71. Pozwala ono na penetrację 203 / 237 / 44 mm i obrażenia na poziomie 240 / 240 / 295 punktów uszkodzeń. Penetracja jednak na pociskach standardowych mogłaby być większa.Średni czas przeładowania to tylko 5,30 sekundy, a i tak można go zmniejszyć stosując wentylację, dosyłacz lub materiały eksploatacyjne. W ciągu minuty może zadać 2 666 punktów obrażeń. Wyposażony jest w silnik o mocy 700 koni mechanicznych co daje 10,05 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość wynosi 38 km/h. Nie jest to mała wartość. Czas celowania tego niemieckiego niszczyciela to zaledwie dwie sekundy. A celność na 100 metrów to 0,31 m. Te parametry dodatkowo czynią z niego prawdziwego snajpera, któremu łatwiej jest trafić w słabe punkty przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 800 Graj
Do naszej dyspozycji mamy 1300 punktów wytrzymałości. Pancerz kadłuba wynosi 250 / 80 / 80 mm. Przód jest naprawdę twardy, ale należy chować dolną część kadłuba. Możliwa jest powiem penetracja pojazdów niższych poziomów. Trafiając w jarzmo tego pojazdu pocisk wejdzie za zero, lub wcale nie przebije pancerza. Bardzo dobrą rzeczą, jest losowanie tego pojazdu. 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger posiada bowiem preferencyjny matchmaking, który wyrzuca go maksymalnie na dziewiąty poziom. Jest typowym niszczycielem niemieckim. Cechuje się dobrym opancerzeniem jak i działem. Jego naturalnymi wrogami są czołgi lekkie na, które musimy uważać ( możemy śledzić minimapę, gdzie aktualnie się znajdują) oraz artyleria. Pluton złożony z tych pojazdów wyrzucony na ósmy poziom, potrafi rozstrzelać swoich oponentów. Jest świetnym pojazdem premium.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
2

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
6

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
7

Minecraft jak dodać moda do minecarft ?

Tutorial lamusik
8

Warframe Jak zdobyć platynę? Omówienie reliktów, warframe.market.

Poradnik Viridis
9

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
10

Tibia Tibia - Milczący świat Tibii

Recenzja Cesere
Discord