Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 1326 0
25.08.2017

AMX 40 - Po prostu Kaczka

AMX 40 jest czwartopoziomowym francuskim czołgiem lekkim. Przez graczy został żartobliwie nazwany kaczką z powodu na wygląd swojej wieży. Kiedy jest o nim mowa, większość nie traktuje go poważnie. Ale moim zdaniem kaczka potrafi być groźna. Z powodu rozwijanej prędkości pojazd ten nie cieszy się zbytnim powodzeniem. Jest ewenementem linii francuskich czołgów lekkich. Chodzi tutaj o to, że znacznie odbiega od tego co otrzymujemy później. Najgorszą zmyłką jest prędkość maksymalna tego pojazdu, która wynosi 50 km/h. Zatem zapytacie więc jak to nie jest mobilny? Podana prędkość nie odzwierciedla prędkości, która możemy osiągnąć na płaskim terenie. Pojazd ten nie okłamujmy się jest powolny jak mucha w smole. Tym lekkim pojazdem, na pewno nie da się aktywnie spotować dla naszych sojuszników. O służbie patrolowej możemy więc zapomnieć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
AMX 40 posiada silnik o mocy 190 koni mechanicznych co daje 8,69 koni mechanicznych na tonę. Jak już wcześniej wspominałem może osiągnąć maksymalną prędkość 50km/h. Co raczej nie przekłada się na to co otrzymujemy w bitwie. Wyposażony jest w działo 75 mm SA32. pozwala ono na penetrację 74 / 91,40 / 38 mm i obrażenia na poziomie 110 / 110 / 175 punktów uszkodzeń. Na pierwszy rzut oka nie są złe parametry. Ale są dobre tylko jak walczymy na czwartym ewentualnie piątym poziomie. Kaczka jednak może być wyrzucona na poziomy szóste. Tam gra nie wygląda już tak kolorowo. W ciągu jednej minuty jest wstanie zadać 1 064 punktów uszkodzeń. Średni czas przeładowania jednego pocisku wynosi 6,20 sekundy. Celność na 100m wynosi 0,46 m. Ciekawą rzeczą jest spotkanie dwóch kaczuszek. Ponieważ jest to wtedy dziwna walka. Dopóki złota amunicja nie wejdzie do gry pociski będą rykoszetować.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
Pancerz AMX 40 jest naprawdę warty uwagi. Pancerz kadłuba wynosi 70 / 65 / 40 mm, a wieży 80 / 60 / 60 mm. Do tego dochodzą magiczne kąty, które utrudniają wbicie się pocisku w nasz pojazd. Pancerz jest naprawdę magiczny. Potrafi odbijać bardzo dużo. Wiele pojazdów nie potrafi sobie poradzić z penetracją pancerza tego kaczorka. Mimo tego i tak jest uważany za najgorszy pojazd w grze. Moim zdaniem da się go przejść bez wydawania wolnego doświadczenia. Jeżeli ktoś nie jest przyzwyczajony do tego typu "demona prędkości" będzie mu jednak ciężko z nim się uporać. Ciekawą sytuacją jest pluton złożony z tych pojazdów, gdzie na czwartym poziomie możemy przechylić nawet szalę zwycięstwa na naszą stronę, to wręcz przeciwnie będzie na poziomie szóstym. Nie wiem czy powinno się taki pluton nazywać plutonem czy raczej kluczem. Mimo tego wszystkiego warto rozpocząć tę linię dla innych pojazdów. Przekonajcie się sami.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Akinator Ta postać zna każdego!

Recenzja RoseGold85
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
4

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
5

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
6

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
9

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
10

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
Chat