Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 165 0
09.07.2017

Artyleria Bat-Chatillon 155 58 - Informacje o niej i krótka historia!

Witam was wszystkich bardzo serdecznie. W tym artykule przedstawię wam szczegółowo czołg Bat-Chatillon 155 58 pochodzący z Francji. Jeśli materiał Ci się spodobał to koniecznie zostaw kciuka w górę. W sekcji komentarzy podziel się opinią na jego temat, a także gdy będzie taka potrzeba to wskaż błędy. Ja już tego dość długiego wstępu nie chcę mocniej przedłużać, dlatego też zapraszam gorąco do czytania. Zaczniemy od podstawowej informacji, a mianowicie jest to czołg, a dokładniej artyleria, czyli działo samobieżne X tieru. Jak wspomniałem na wstępie pochodzi z Francji. Przejdźmy do naprawdę bardzo krótkiej jego historii. Jest to prototyp skonstruowany w 1958 roku na bazie czołgu Bat-Chat 25t (nazwa w skrócie). Pojazd nigdy nie wszedł do seryjnej produkcji. Jak widzicie historia naprawdę krótka.
Grając w tę grę możesz zdobyć 770 Graj
. Ma 490 punktów życia i waży 9.14 ton, co jest dość mało jak na czołg. Maksymalna jej prędkość to 62 km/h, a jadąc w tył to już tylko 14 km/h. Przedni pancerz podwozia wynosi 50 milimetrów, boczny już bardzo mało – 30 milimetrów. Natomiast tylny jeszcze mniej – 20 milimetrów. Jego wieża to Batignolles-Chatillon 155 mle. 58. Jej prędkość obrotu to 10 d/s. Zasięg widzenia tej artylerii to 340 metrów, natomiast waga wieży to równe osiem kilogramów. Działo tego czołgu zwie się Canon de 155 mm. Ilość amunicji tego czołgu wynosi 46 i posiada on magazynek z czterema pociskami i czasem przeładowania jednego sześć sekund. Czas jego przeładowania to aż 80 sekund, co jest moim zdaniem naprawdę bardzo długim czasem. Celność tego działa to 0.68 metra. Uszkodzenia zadawane przez tą artylerię liczą nawet 1250 punktów życia na jeden oddany strzał. Waga to 4.35 kilograma, w zaokrągleniu rzecz jasna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 920 Graj
Jego silnik, czyli Hispano-Suiza HS 110 o mocy 720 hp, a także szansie na pożar tylko 10%. Waży 1.7 kilograma w zaokrągleniu. Batignolles-Chatillon 155 mle. 58, czyli nazwa jego zawieszenia. Prędkość jego obrotu to 36 d/s, natomiast waga to 12 kilogramów. Limit obciążenia zawieszenia to 38 ton. Ostatni już moduł, a zarazem prawie koniec artykułu, czyli radio o nazwie SCR 528F o mocy sygnału 750 metrów jak w większości przypadków X tierów. Waży 80 kilogramów. To już na tyle z dość szczegółowego materiału o tym czołgu. Mam nadzieję, że spodobał Ci się on, a jeśli tak to koniecznie zostaw kciuka w górę. Zostaw także swoją opinię w sekcji komentarzy na jego temat. Jeśli zauważyłeś jakikolwiek błąd to poinformuj mnie o tym również w sekcji komentarzy. Zapraszam was także do przeczytania moich innych artykułów. Ja już tego artykułu nie przedłużam. Życzę wam miłych i wesołych wakacji, trzymajcie się, do zobaczenia w kolejnych!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
9

Forge of Empires FoE to generalnie dobra gierka

Recenzja Bannabanana
10

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
Discord