Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.7 3 2342 0
23.01.2022

Drzewko Polskich czołgów-Recenzja

Cześć. Zapewne większość z was zna grę jaką jest World of Tanks. Na pewno znajdzie się wśród Was nie jeden gracz tej ciekawej gierki. Dzisiaj chciałbym omówić dla was najlepsze czołgi Polskiego drzewka technologicznego.


Pierwszym naprawdę fajnym pojazdem na niskich tierach jest czołg drugiego poziomu 7 TP. Jest to bardzo przyjemna konstrukcja która bez wątpienia daje radę na swoich poziomach. Czołg ten dysponuje całkiem dobrym działem oraz niezłym zasięgiem widzenia i maskowaniem. Niestety brakuje mu pancerza a mobilność jest taka sobie. Osobiście oceniam ten czołg 7.5/10.Kolejnym wybranym przeze mnie pojazdem jest B.U.G.I. Jest to naprawdę godny polecenia czołg 6 poziomu, gdyż dysponuje on dwoma fajnymi działami z czego 1 z nich ( 100mm) potrafi zadać bardzo dużo uszkodzeń. Ponadto czołg ten ma niezłą mobilność oraz dobry zasięg widzenia. Niestety na pancerzu nie możemy zbytnio polegać lecz poza tym czołg prezentuje się świetnie. Moja ocena to 8/10.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Następnym pojazdem również 6 poziomu jest Polski czołg premium a mianowicie Pudel. Dwa niemieckie czołgi Panther Ausf. G zostały zdobyte przez polskie oddziały podczas Powstania Warszawskiego. Powstańcy nanieśli na pojazdy barwy narodowe i różne emblematy, co ma odzwierciedlenie w grze Jest to przyjemna i dobra konstrukcja, która potrafi namieszać w bitwie. . Pojazd ten posiada dosyć dobre działo, średni pancerz oraz dobrą mobilność co sprawia że na tych poziomach czołg w odpowiednich rękach wymiata. Osobiście oceniam go 8.5/10.


Na 9 poziomie moim zdaniem najlepszym z Polskich czołgów jest 50 TP Tyszkiewicza. Do jego zalet należy dobry pancerz wieży, który robi robotę, dobre działo zadające 560 DMG na strzał oraz dobra penetracja 250 mm. Niestety nie jest to zbyt mobilny pojazd a jego wady to kiepska celność na 100m ( 0.42), oraz dość słaby pancerz kadłuba. Mimo to czołg ten w dobrych rękach jest w stanie rządzić na placu boju a nawet początkującym powinien on przynieść dużo zabawy. Osobiście oceniam go 7/10.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Pierwszym wybranym przeze mnie Polskim pojazdem X poziomy jest CS-63 czyli czołg średni który jest jednym z lepszych medów. Dysponuje on dobrą penetracją pancerza, niezłym uszkodzeniem na strzał, dobrym pancerzem wieży, dużą szybkostrzelnością, świetną mobilnością oraz bardzo dobrym zasięgiem widzenia co czyni z niego prawdziwego łowcę. Wadą tej konstrukcji jest bardzo słaby pancerz kadłuba a sama celność mogłaby być odrobinę lepsza. Czołg ten daje radę a osobiście oceniam go 8/10.Ostatnim i bez wątpienia najlepszym Polskim czołgiem w World of Tanks jest 60 TP Lewandowskiego. Jest to prawdziwa bestia która dysponuje działem mogącym zadać średnio 750 DMG na strzał. To niesamowite uczucie mierzyć uszkodzenia w tak dużych liczbach. Ponadto czołg ten ma świetny pancerz zarówno kadłuba jak i wieży przyzwoitą mobilność oraz dobry zasięg widzenia. Jedyne wady tego czołgu to średnia penetracja oraz mała szybkostrzelność. 60 TP pomimo drobnych wad wymiata i spokojnie mogę wystawić mu ocenę 9.5/10.To tyle z mojej strony dziękuję za zainteresowanie pozdrawiam i życzę powodzenia w grze World of Tanks.4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Barti69

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
2

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
3

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
4

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
5

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
6

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
7

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Margonem Opinia na temat Margonem.

Recenzja Szejmut
9

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat